G36C, M4 mag., Crane állvány, Golden Eagle, 6686
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). G36C Replica modell [6686] a Golden Eagle-től. További
G36C, M4 mag., Crane stock, Golden Eagle, 6686
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). G36C Replica modell [6686] a Golden Eagle-től. Modern változatok a felső RIS sínnel (hordozófogantyú), alsó RIS kézvédő sín műanyag testtel (mint az eredeti). Talán egy kicsit a hibrid G36 eltér az első pillantásra a standard G36-tól, az M16/M4 tárcsája és a teleszkópos Crane típusú állvány (6 beállítási pozíció). Ez az oka annak, hogy ebben a konfigurációban az akkumulátort nem elöl, hanem a hátsó gumi lábak eltávolítása után az állványban kell behelyezni.A fegyver belsejében egy fém hajtómű található, megerősített hengerfejjel és vákuum dugattyúfejjel, acél fogaskerekekkel. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1100 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), tisztító rudat és egy feltekerhető, nagy kapacitású M16/M4 típusú tárat, 300 db BB-vel.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a G36C, M4 mag., Crane stock, Golden Eagle, 6686 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). G36C Replica modell [6686] a Golden Eagle-től. Modern változatok a felső RIS sínnel (hordozófogantyú), alsó RIS kézvédő sín műanyag testtel (mint az eredeti). Talán egy kicsit a hibrid G36 eltér az első pillantásra a standard G36-tól, az M16/M4 tárcsája és a teleszkópos Crane típusú állvány (6 beállítási pozíció). Ez az oka annak, hogy ebben a konfigurációban az akkumulátort nem elöl, hanem a hátsó gumi lábak eltávolítása után az állványban kell behelyezni.A fegyver belsejében egy fém hajtómű található, megerősített hengerfejjel és vákuum dugattyúfejjel, acél fogaskerekekkel. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1100 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), tisztító rudat és egy feltekerhető, nagy kapacitású M16/M4 típusú tárat, 300 db BB-vel.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a G36C, M4 mag., Crane stock, Golden Eagle, 6686 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 723/805 mm |
| Fegyver súlya | 2,85 kg |
| Belső cső hossza | 247 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 300 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9.6V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short genuine |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 55 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 115 m/s [377 fps] |


























