AK-47 AIMS, valódi fa, acél, EBB, Cyma Standard, CM.050
Elektromos airsoft fegyver. Az AK-47 AIMS [CM.050] Cyma Standard Edition replikája acél (!!!) testtel, reteszfedéllel, kompenzátorral és összecsukható állvánnyal. További
AK-47 AIMS, valódi fa, acél, EBB, Cyma Standard, CM.050
Elektromos airsoft fegyverek. Az AK-47 AIMS [CM.050] Cyma Standard Edition replikája acél (!!!) testtel, reteszfedéllel, kompenzátorral és összecsukható állvánnyal. A fegyver elülső markolata nagyon jól megmunkált, valódi rétegelt fából készült, tehát nem műanyag utánzat, hogy a fegyver minél jobban hasonlítson az eredetire. Az állítható célzóberendezés, a gázcső, a külső cső, az elülső hevederfelfogató és más alkatrészek szintén fémből készültek. Az akkumulátor, ebben a változatban, amely összecsukható állvánnyal rendelkezik, a retesz fém burkolata alá, tehát a sebességváltó feletti térbe van behelyezve.A replika EBB (elektromos visszarúgás) rendszerrel van felszerelve, amely utánozza a zár mozgását és a fegyver visszarúgását lövéskor. A test bal oldalán egy fém oldalsó rögzítő sín található, amely segítségével könnyen rögzíthető a fegyverhez egy AK oldalsó alap optikával vagy Red Dot-tal. Ez a fegyvermodell oldalsó összecsukható állvánnyal rendelkezik, szokatlan módon a jobb oldalon. Ezért a távcső a válltámasz összecsukott állapotában is hordozható, és a válltámasz speciális kialakítása lehetővé teszi a tűz mód választókar könnyű elérését. A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém 7 mm-es csapágyakat (kereszthorony), M130 rugót, csapágyas fémcsapot, nagyon erős neodímium mágneses motort, megerősített hengerfejet és ellennyomásos dugattyúfejet tartalmaz. Az egy darabból álló, további felületkezelés nélküli fém Hop-Up kamra és cső, amelynek belső átmérője 6,08 mm, biztosan tetszeni fog. A csomag tartalmaz egy csőtisztító rudat és egy 600 BB-t befogadó nagy kapacitású tárat (Hicap).
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megjelöléseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely az előző években standard ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. Sok esetben a hagyományos ABS műanyagokat üvegszállal kevert nylon polimerrel váltották fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up buckings, módosított fém kamrák, új megerősített sebességváltók, nagy teherbírású belső alkatrészek, és a fegyver teljes légrendszere is javult.
A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb minőséget igényelnek a felhasznált anyagok tekintetében, valamint jobb és stabilabb teljesítményt és jó pontosságot. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett konstrukcióval, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. Az akkumulátorok és a töltők nem tartoznak a fegyverekhez ebben a kiadásban, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Az AK-47 AIMS termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Elektromos airsoft fegyverek. Az AK-47 AIMS [CM.050] Cyma Standard Edition replikája acél (!!!) testtel, reteszfedéllel, kompenzátorral és összecsukható állvánnyal. A fegyver elülső markolata nagyon jól megmunkált, valódi rétegelt fából készült, tehát nem műanyag utánzat, hogy a fegyver minél jobban hasonlítson az eredetire. Az állítható célzóberendezés, a gázcső, a külső cső, az elülső hevederfelfogató és más alkatrészek szintén fémből készültek. Az akkumulátor, ebben a változatban, amely összecsukható állvánnyal rendelkezik, a retesz fém burkolata alá, tehát a sebességváltó feletti térbe van behelyezve.A replika EBB (elektromos visszarúgás) rendszerrel van felszerelve, amely utánozza a zár mozgását és a fegyver visszarúgását lövéskor. A test bal oldalán egy fém oldalsó rögzítő sín található, amely segítségével könnyen rögzíthető a fegyverhez egy AK oldalsó alap optikával vagy Red Dot-tal. Ez a fegyvermodell oldalsó összecsukható állvánnyal rendelkezik, szokatlan módon a jobb oldalon. Ezért a távcső a válltámasz összecsukott állapotában is hordozható, és a válltámasz speciális kialakítása lehetővé teszi a tűz mód választókar könnyű elérését. A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém 7 mm-es csapágyakat (kereszthorony), M130 rugót, csapágyas fémcsapot, nagyon erős neodímium mágneses motort, megerősített hengerfejet és ellennyomásos dugattyúfejet tartalmaz. Az egy darabból álló, további felületkezelés nélküli fém Hop-Up kamra és cső, amelynek belső átmérője 6,08 mm, biztosan tetszeni fog. A csomag tartalmaz egy csőtisztító rudat és egy 600 BB-t befogadó nagy kapacitású tárat (Hicap).
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megjelöléseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely az előző években standard ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. Sok esetben a hagyományos ABS műanyagokat üvegszállal kevert nylon polimerrel váltották fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up buckings, módosított fém kamrák, új megerősített sebességváltók, nagy teherbírású belső alkatrészek, és a fegyver teljes légrendszere is javult.
A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb minőséget igényelnek a felhasznált anyagok tekintetében, valamint jobb és stabilabb teljesítményt és jó pontosságot. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett konstrukcióval, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. Az akkumulátorok és a töltők nem tartoznak a fegyverekhez ebben a kiadásban, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Az AK-47 AIMS termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 940/710 mm |
| Fegyver súlya | 3,4 kg |
| Belső cső hossza | 455 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0,25 - 0,28 g |
| Tárkapacitás | 600 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type AK (9,6V/1600 mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi/auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushings, metal |
| Motor típusa | Hi Torque with neodymium magnets |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | EBB |
| Blow Back | Igen, elektromos |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 65 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 135 m/s [443 fps] |
















































