VSR-10 Pro Sniper, sivatagi, Tokyo Marui
Kézi rugós airsoft fegyver VSR-10 Pro Sniper (sivatagi) a Tokyo Marui-tól. További
VSR-10 Pro Sniper, sivatag, Tokyo Marui
Kézi rugós airsoft fegyver VSR-10 Pro Sniper homokszínű műanyag állvánnyal, fém forgócsappal a hevederen. A modellfegyver további jellemzői a robusztus fém fő fémház vége és a jól hozzáférhető, állítható hop-up rendszer, amely az állvány bal oldalán található karral állítható. A fegyver alapvetően tartalmaz egy eltávolítható elülső célzót és egy hátsó célzót, amelyre RIS alapzat és távcső csatlakoztatható. Az airsoftban jól ismert és elterjedt VSR puska kiváló műszaki kivitelezésének, nagy pontosságának és a pótalkatrészek/frissítések jó elérhetőségének köszönhetően népszerűségre tett szert. A csomag tartalmazza a BB-k gyorsbetöltőjét, a cső tisztításához szükséges műanyag tisztító rudat és egy 30 töltény befogadására alkalmas műanyag tárat is.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a VSR-10 Pro Sniper, desert, Tokyo Marui termékről a könyvjelzők között találhatók.
Kézi rugós airsoft fegyver VSR-10 Pro Sniper homokszínű műanyag állvánnyal, fém forgócsappal a hevederen. A modellfegyver további jellemzői a robusztus fém fő fémház vége és a jól hozzáférhető, állítható hop-up rendszer, amely az állvány bal oldalán található karral állítható. A fegyver alapvetően tartalmaz egy eltávolítható elülső célzót és egy hátsó célzót, amelyre RIS alapzat és távcső csatlakoztatható. Az airsoftban jól ismert és elterjedt VSR puska kiváló műszaki kivitelezésének, nagy pontosságának és a pótalkatrészek/frissítések jó elérhetőségének köszönhetően népszerűségre tett szert. A csomag tartalmazza a BB-k gyorsbetöltőjét, a cső tisztításához szükséges műanyag tisztító rudat és egy 30 töltény befogadására alkalmas műanyag tárat is.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a VSR-10 Pro Sniper, desert, Tokyo Marui termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1075 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2 kg |
| Belső cső hossza | 430 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 30 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |







































