DL60 Socom, ASG
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az ASG licencével gyártott DL60 Socom modell replikája. A csomagolás tartalmaz egy műanyag hangtompítót, amelyet a fegyverre lehet csavarozni. További
DL60 Socom, ASG
Rugós airsoft fegyver. Az ASG licencével gyártott DL60 Socom modell replikája. A csomagolás tartalmaz egy műanyag hangtompítót, amelyet a fegyverre lehet csavarozni.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a DL60 Socom, ASG termékről a könyvjelzők között találhatók.
Rugós airsoft fegyver. Az ASG licencével gyártott DL60 Socom modell replikája. A csomagolás tartalmaz egy műanyag hangtompítót, amelyet a fegyverre lehet csavarozni.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a DL60 Socom, ASG termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 245/425 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,65 kg |
| Belső cső hossza | 107 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.20g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 g |
| Tárkapacitás | 27 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 28 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 58 m/s [190 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 56 m/s [184 fps] |




















