M1 Garand, Marushin
Gázüzemű airsoft fegyver. A Marushin M1 Garand modelljének mása. További
M1 Garand, Marushin
Az M1 Garand puska a második világháború alatt az amerikai csapatok fegyverévé vált. Ez volt az első félautomata puska, amely a katonaság fegyverzetébe került. Előnyei a megbízhatóság és a nagy hatékonyság voltak, hátránya pedig a nagy súly. A fegyvert 8 töltényes tárral töltötték, amelyek kilövéskor kiugrottak a végéből, és jellegzetes „cink” hangot adtak. Ezt az M1 Garand airsoft modellt a Marushin gyártja. A fegyver realisztikusan kialakított faállvánnyal, nehéz súlyú és valódi fém alkatrészekkel rendelkezik. A Blow Back rendszer és a mozgó csúszka visszarúgást ad és biztosítja az üres tölténytár kilökését. Az alapmodell fegyver hevederforgatóval van felszerelve. A fegyver kaliberje 8 mm.
Az M1 Garand, Marushin termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Az M1 Garand puska a második világháború alatt az amerikai csapatok fegyverévé vált. Ez volt az első félautomata puska, amely a katonaság fegyverzetébe került. Előnyei a megbízhatóság és a nagy hatékonyság voltak, hátránya pedig a nagy súly. A fegyvert 8 töltényes tárral töltötték, amelyek kilövéskor kiugrottak a végéből, és jellegzetes „cink” hangot adtak. Ezt az M1 Garand airsoft modellt a Marushin gyártja. A fegyver realisztikusan kialakított faállvánnyal, nehéz súlyú és valódi fém alkatrészekkel rendelkezik. A Blow Back rendszer és a mozgó csúszka visszarúgást ad és biztosítja az üres tölténytár kilökését. Az alapmodell fegyver hevederforgatóval van felszerelve. A fegyver kaliberje 8 mm.
Az M1 Garand, Marushin termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1103 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,5 kg |
| Belső cső hossza | 560 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.34 g (8 mm) |
| Tárkapacitás | 8 BB (8 mm) |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | HFC 134a/144a |
| Kaliber | 8 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 150 m/s (with 0.34g) [492 fps] |
















