ZB vz. 26, AY
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A csehszlovák ZB (Zbrojovka Brno) 26-os típusú könnyű géppuska mása További
ZB vz. 26, AY
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A csehszlovák ZB (Zbrojovka Brno) 26-os típusú könnyű géppuska másolata, amely a második világháború előtt a határvédelem területén gyalogsági támogatásként szolgált, és amelyet a náci megszállás idején MG 26 néven gyártottak a német csapatok számára. A ZB vz.26 géppuska a híres második világháborús BREN fegyver és annak összes módosításának közvetlen elődje. Ez a teljesen acélból készült könnyű géppuska replika majdnem 7 kg-ot nyom. Ha közelebbről megnézzük, örömünkre szolgál, hogy milyen gyönyörű és valósághű a tipikus célzóberendezés (a hátsó célzóberendezés teljesen állítható), amely a fegyver tetejére függőlegesen felszerelt tár elhelyezkedése miatt a cső tengelyétől eltérő helyzetben van. A választókar valósághűen van kialakítva. A géppuska hűen reprodukálja a valódi fegyvert, a levehető külső csövet, a teljes fém kialakítást, valamint a fa állványt és a pisztolyfogantyút.
Tartalmaz egy töltőt, 9,6 V/1100 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó) és feltekerhető, nagy kapacitású, 500 darab BB-t tartalmazó tárat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a ZB vz. 26, AY termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A csehszlovák ZB (Zbrojovka Brno) 26-os típusú könnyű géppuska másolata, amely a második világháború előtt a határvédelem területén gyalogsági támogatásként szolgált, és amelyet a náci megszállás idején MG 26 néven gyártottak a német csapatok számára. A ZB vz.26 géppuska a híres második világháborús BREN fegyver és annak összes módosításának közvetlen elődje. Ez a teljesen acélból készült könnyű géppuska replika majdnem 7 kg-ot nyom. Ha közelebbről megnézzük, örömünkre szolgál, hogy milyen gyönyörű és valósághű a tipikus célzóberendezés (a hátsó célzóberendezés teljesen állítható), amely a fegyver tetejére függőlegesen felszerelt tár elhelyezkedése miatt a cső tengelyétől eltérő helyzetben van. A választókar valósághűen van kialakítva. A géppuska hűen reprodukálja a valódi fegyvert, a levehető külső csövet, a teljes fém kialakítást, valamint a fa állványt és a pisztolyfogantyút.
Tartalmaz egy töltőt, 9,6 V/1100 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó) és feltekerhető, nagy kapacitású, 500 darab BB-t tartalmazó tárat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a ZB vz. 26, AY termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1170 mm |
| Fegyver súlya | 6,40 kg |
| Belső cső hossza | 570 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 500 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9.6V, 2000mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version ZB26 |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 55 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 110 m/s [361 fps] |



















