M132 Micro Gun, Classic Army
Gázos airsoft fegyver. A Classic Army M132 Micro Gun forgó géppuska replikája. További
M132 Micro Gun, Classic Army
Gázos airsoft fegyver. A Classic Army M132 Micro Gun forgó géppuska replikája. Ez az egyedülálló forgó géppuska nagyrészt kiváló minőségű polimerből készült, amelyet a jobb szilárdság érdekében nylon szálakkal erősítettek meg. Első pillantásra a fegyver elülső markolatának tetején ergonómikus és hátsó ravasz markolat joystick típusú és markolatbiztonsági retesz található. A fémötvözetből négy forgócső és egy központi cső áll, amely lenyűgöző, 2200 BB-s kapacitású tárként szolgál. A tár belsejében egy nyomórugó található, amely bármilyen helyzetben megbízhatóan tölti a golyókat a fegyverbe.A négy belső, 6,03 mm átmérőjű precíziós cső standard AEG, így hozzáférhetőek az AEG hop-up gumiszalagok is, amelyek a test bal oldalán található ajtó alatt található imbuszkulccsal vezérelhetők. A belső mechanizmus műszaki megoldása viszonylag szokatlan, vagyis közvetlenül hibrid. A fent említett fő akkumulátoros elektromos motor forgását hajtja. A lövés funkcióját és erejét viszont a palackból a kamrába visszavezetett sűrített gáz biztosítja. Az egész Ultrair Gas Gas (ASG) gázpalackot a fegyver bal oldalán található, előre beállított tárolóba csavarják be. A fegyver teljesítménye manapság meglehetősen átlagos, de az opcionális 38 BB/s lősebesség mellett a lövés élménye több mint kellemes. Ezenkívül minden lövésnél a fegyver jellegzetes és összetéveszthetetlen hangot ad, ami azt sugallja, hogy ez a fegyver nem valami tévedés. Ez a forgó géppuska HPA (High Pressure Air) rendszerben is használható, ahol a lövedék meghajtása külsőleg csatlakoztatott palackból származó sűrített levegővel történik. A szükséges kiegészítőket (tömlő, szabályozó, palack) külön kell megvásárolni. Ha az HPA meghajtás használatát fontolgatja, vegye figyelembe, hogy gyakran kell hozzáférnie egy kompresszorhoz, amely a palackot megfelelő hatékonyságú nyomással tudja feltölteni.
Az M132 Micro Gun, Classic Army termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Gázos airsoft fegyver. A Classic Army M132 Micro Gun forgó géppuska replikája. Ez az egyedülálló forgó géppuska nagyrészt kiváló minőségű polimerből készült, amelyet a jobb szilárdság érdekében nylon szálakkal erősítettek meg. Első pillantásra a fegyver elülső markolatának tetején ergonómikus és hátsó ravasz markolat joystick típusú és markolatbiztonsági retesz található. A fémötvözetből négy forgócső és egy központi cső áll, amely lenyűgöző, 2200 BB-s kapacitású tárként szolgál. A tár belsejében egy nyomórugó található, amely bármilyen helyzetben megbízhatóan tölti a golyókat a fegyverbe.A négy belső, 6,03 mm átmérőjű precíziós cső standard AEG, így hozzáférhetőek az AEG hop-up gumiszalagok is, amelyek a test bal oldalán található ajtó alatt található imbuszkulccsal vezérelhetők. A belső mechanizmus műszaki megoldása viszonylag szokatlan, vagyis közvetlenül hibrid. A fent említett fő akkumulátoros elektromos motor forgását hajtja. A lövés funkcióját és erejét viszont a palackból a kamrába visszavezetett sűrített gáz biztosítja. Az egész Ultrair Gas Gas (ASG) gázpalackot a fegyver bal oldalán található, előre beállított tárolóba csavarják be. A fegyver teljesítménye manapság meglehetősen átlagos, de az opcionális 38 BB/s lősebesség mellett a lövés élménye több mint kellemes. Ezenkívül minden lövésnél a fegyver jellegzetes és összetéveszthetetlen hangot ad, ami azt sugallja, hogy ez a fegyver nem valami tévedés. Ez a forgó géppuska HPA (High Pressure Air) rendszerben is használható, ahol a lövedék meghajtása külsőleg csatlakoztatott palackból származó sűrített levegővel történik. A szükséges kiegészítőket (tömlő, szabályozó, palack) külön kell megvásárolni. Ha az HPA meghajtás használatát fontolgatja, vegye figyelembe, hogy gyakran kell hozzáférnie egy kompresszorhoz, amely a palackot megfelelő hatékonyságú nyomással tudja feltölteni.
Az M132 Micro Gun, Classic Army termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 700 mm |
| Fegyver súlya | 4,5 kg |
| Belső cső hossza | 350 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 2200 BB |
| Tár típusa | xhi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | VB Li-Pol 11.1V, 2200mAh, 20C |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini (T-Dean) |
| Tűz módok | safe/full-auto |
| Motor típusa | Type M132 |
| AEG típusa | NBB |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | Ultrair Power Gas, ASG |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 110-135 m/s [361 - 443fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 125 m/s [410 fps] |






















