M249 MKII, A&K
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M249 MKII [A&K] modell replikája. További
M249 MKII, A&K
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M249 MKII [A&K] modell replikája. Az FN Minimi modernebb változata, állítható markolattal és alap típusú műanyag kézvédővel. Figyelemre méltó még a szilárd műanyag állvány (akkumulátorként használható) drótos dönthető háttámlával és állítható hátsó célzóval a fedél tetején. Az egész fegyvert a részletek realisztikus kidolgozása, a rendkívül magas fémarány és ennek következtében a nagy súly jellemzi. Mint egy igazi géppuska, állítható kétlábas állvánnyal van felszerelve, és elektromos dobozszerű tárral (2 adagolási mód) együtt kerül forgalomba. Az Airsoft modell, valamint a fegyver mintája a M16/M4 fegyverekhez tervezett standard tárakkal vagy a fent említett, sokkal nagyobb kapacitású dobozos tárral tölthető meg.
A fémből készült masszív sebességváltót gyakran „téglának” nevezik, amely kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 8 mm-es precíziós csapágyakat (golyós) M125 rugóval, fém rugóvezetőt, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban még az egy darabból készült fém hop-up kamra és a 6,08 mm belső átmérőjű, további felületkezelés nélküli cső is örömet okoz. Tartalmaz egy műanyag tisztító rudat és egy xhi-cap elektromos tárat 2400 BB-vel.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk az M249 MKII, A&K termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M249 MKII [A&K] modell replikája. Az FN Minimi modernebb változata, állítható markolattal és alap típusú műanyag kézvédővel. Figyelemre méltó még a szilárd műanyag állvány (akkumulátorként használható) drótos dönthető háttámlával és állítható hátsó célzóval a fedél tetején. Az egész fegyvert a részletek realisztikus kidolgozása, a rendkívül magas fémarány és ennek következtében a nagy súly jellemzi. Mint egy igazi géppuska, állítható kétlábas állvánnyal van felszerelve, és elektromos dobozszerű tárral (2 adagolási mód) együtt kerül forgalomba. Az Airsoft modell, valamint a fegyver mintája a M16/M4 fegyverekhez tervezett standard tárakkal vagy a fent említett, sokkal nagyobb kapacitású dobozos tárral tölthető meg.
A fémből készült masszív sebességváltót gyakran „téglának” nevezik, amely kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 8 mm-es precíziós csapágyakat (golyós) M125 rugóval, fém rugóvezetőt, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban még az egy darabból készült fém hop-up kamra és a 6,08 mm belső átmérőjű, további felületkezelés nélküli cső is örömet okoz. Tartalmaz egy műanyag tisztító rudat és egy xhi-cap elektromos tárat 2400 BB-vel.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk az M249 MKII, A&K termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1050 mm |
| Fegyver súlya | 6 kg |
| Belső cső hossza | 509 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 2400 BB |
| Tár típusa | xhi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Large (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | version M249 (8 mm) |
| Csapágy típusa | 8 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 65 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 130 m/s [427 fps] |



















