VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui
Ręczna sprężynowa broń airsoft VSR-10 Pro Sniper firmy Tokyo Marui. Więcej
VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui
Ręczny karabin airsoft VSR-10 Pro Sniper z napędem sprężynowym posiada solidną metalową lufę oraz regulowany system hop-up, który można modyfikować za pomocą dźwigni znajdującej się na zewnątrz kolby. Broń składa się zasadniczo z odłączanej muszki i celownika. Jest to dobry wybór dla początkujących snajperów.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui można znaleźć w zakładkach.
Ręczny karabin airsoft VSR-10 Pro Sniper z napędem sprężynowym posiada solidną metalową lufę oraz regulowany system hop-up, który można modyfikować za pomocą dźwigni znajdującej się na zewnątrz kolby. Broń składa się zasadniczo z odłączanej muszki i celownika. Jest to dobry wybór dla początkujących snajperów.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 1075 mm |
|---|---|
| Waga broni | 2 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 430 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Pojemność magazynka | 30 BB |
| Tryby ognia | safe/one-shot |
| Blow Back | Nie |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 45 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 90 m/s [295 fps] |





































