VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui
VSR-10 Pro Sniper, ručno napajana zračna puška s oprugom iz tvrtke Tokyo Marui. Više
VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui
Zračna puška na ručnu oprugu VSR-10 Pro Sniper uključuje čvrsto metalno cijev i podesiv hop-up sustav koji se može prilagoditi polugom na vanjskoj strani kundaka. Oružje se u osnovi sastoji od odvojivog stražnjeg i prednjeg nišana. Dobar je izbor za početničke snajperiste.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui možete pronaći u zabilješkama.
Zračna puška na ručnu oprugu VSR-10 Pro Sniper uključuje čvrsto metalno cijev i podesiv hop-up sustav koji se može prilagoditi polugom na vanjskoj strani kundaka. Oružje se u osnovi sastoji od odvojivog stražnjeg i prednjeg nišana. Dobar je izbor za početničke snajperiste.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu VSR-10 Pro Sniper, Tokyo Marui možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 1075 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 2 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 430 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Kapacitet spremnika | 30 BB |
| Načini paljbe | safe/one-shot |
| Blow Back | Ne |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 45 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 90 m/s [295 fps] |





































