Mauser KAR98K, gáz, valódi fa, PPS, G-4
Gázüzemű airsoft fegyver. A PPS márka Mauser KAR98K [G-4] modelljének replikája. A puska nagyon valósághűen készült faállvánnyal, valódi súllyal, teljes acél csővel és csúszkával rendelkezik. További
Mauser KAR98K, gáz, valódi fa, PPS, G-4
Gázüzemű airsoft fegyver. A PPS márka Mauser KAR98K [G-4] modelljének replikája. A puska nagyon valósághűen kialakított faállvánnyal, valós súlyú, teljes acél csővel és csúszkával rendelkezik. A fegyver alapmodellje hordozókarikákkal, oldalsó sínnel a távcsövekhez és teljesen állítható célzóberendezéssel van felszerelve. A gyártó a japán Tanaka Works puskákhoz hasonló műszaki megoldást választott, így a golyók és a gáz a cserélhető tárba tölthető.
Megjegyzés: Az új fegyversorozat a henger fúvókájára csavarozható teljesítménykorlátozóval is szállítható. A maximális teljesítmény csak a korlátozó eltávolítása után érhető el. Ha a fegyver szállítása előtt szeretné eltávolítani a korlátozót, írja meg a megrendelés megjegyzésében, hogy „a korlátozót eltávolítani”. Ellenkező esetben a fegyver a gyártó által összeállított formában kerül kiszállításra.
A Mauser KAR98K, Gas, valódi fa, PPS, G-4 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Gázüzemű airsoft fegyver. A PPS márka Mauser KAR98K [G-4] modelljének replikája. A puska nagyon valósághűen kialakított faállvánnyal, valós súlyú, teljes acél csővel és csúszkával rendelkezik. A fegyver alapmodellje hordozókarikákkal, oldalsó sínnel a távcsövekhez és teljesen állítható célzóberendezéssel van felszerelve. A gyártó a japán Tanaka Works puskákhoz hasonló műszaki megoldást választott, így a golyók és a gáz a cserélhető tárba tölthető.
Megjegyzés: Az új fegyversorozat a henger fúvókájára csavarozható teljesítménykorlátozóval is szállítható. A maximális teljesítmény csak a korlátozó eltávolítása után érhető el. Ha a fegyver szállítása előtt szeretné eltávolítani a korlátozót, írja meg a megrendelés megjegyzésében, hogy „a korlátozót eltávolítani”. Ellenkező esetben a fegyver a gyártó által összeállított formában kerül kiszállításra.
A Mauser KAR98K, Gas, valódi fa, PPS, G-4 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1100 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,52 kg |
| Belső cső hossza | 577 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.30 - 0.40 g |
| Tárkapacitás | 10 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 150 m/s [492 fps] |
























