M60E4, MK43, A&K
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M60E4/Mk43 Mod 0 [A&K MK43] modell replikája. További
M60E4, MK43, A&K
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M60E4/Mk43 Mod 0 [A&K MK43] modell replikája. Ez egy modernizált modell, amely sikeresen kivitelezett egy amerikai géppuska rövidített változatát, amelyet elsősorban az amerikai haditengerészet egységei használnak. A fegyver egészét a valósághű kidolgozás, az összes részlet rendkívül magas fémtartalma és ennek következtében nagy súlya jellemzi. Az olyan alkatrészek, mint az állítható kétlábú állvány, a hordozófogantyú, a hátsó célzó, a tár tartó, a hevederforgató és az összecsukható vállpárna acélból készültek. Szilárd polimert csak a kézvédő elülső fogantyúján, a pisztolymarkolaton és a vállpárnán használtak. Az egyéb alkatrészek, mint az elülső célzó, a külső cső, a gázfogyasztó cső, a test és a csúszka fedele fémötvözetből készültek. Mint egy valódi géppuska, összecsukható kétlábas állvánnyal van felszerelve, és elektromos dobozszerű tárral (2 adagolási mód) rendelkezik. A cső alatti gázcsőben MOS FET elektronika és potenciométer van beépítve, amellyel a tűzgyorsaság beállítható.A fémből készült, masszív sebességváltót gyakran „téglának” nevezik, amely kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 8 mm-es precíziós csapágyakat (golyós) M100 rugóval, fém rugóvezetőt, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban helyet kapott az egy darabból készült fém hop-up kamra és a 6,08 mm belső átmérőjű cső is, további befejezés nélkül. Tartalmaz egy műanyag tisztító rudat és egy 3500 BB-t befogadó xhi-cap elektromos tárat.
Az M60E4, MK43, A&K termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M60E4/Mk43 Mod 0 [A&K MK43] modell replikája. Ez egy modernizált modell, amely sikeresen kivitelezett egy amerikai géppuska rövidített változatát, amelyet elsősorban az amerikai haditengerészet egységei használnak. A fegyver egészét a valósághű kidolgozás, az összes részlet rendkívül magas fémtartalma és ennek következtében nagy súlya jellemzi. Az olyan alkatrészek, mint az állítható kétlábú állvány, a hordozófogantyú, a hátsó célzó, a tár tartó, a hevederforgató és az összecsukható vállpárna acélból készültek. Szilárd polimert csak a kézvédő elülső fogantyúján, a pisztolymarkolaton és a vállpárnán használtak. Az egyéb alkatrészek, mint az elülső célzó, a külső cső, a gázfogyasztó cső, a test és a csúszka fedele fémötvözetből készültek. Mint egy valódi géppuska, összecsukható kétlábas állvánnyal van felszerelve, és elektromos dobozszerű tárral (2 adagolási mód) rendelkezik. A cső alatti gázcsőben MOS FET elektronika és potenciométer van beépítve, amellyel a tűzgyorsaság beállítható.A fémből készült, masszív sebességváltót gyakran „téglának” nevezik, amely kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 8 mm-es precíziós csapágyakat (golyós) M100 rugóval, fém rugóvezetőt, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban helyet kapott az egy darabból készült fém hop-up kamra és a 6,08 mm belső átmérőjű cső is, további befejezés nélkül. Tartalmaz egy műanyag tisztító rudat és egy 3500 BB-t befogadó xhi-cap elektromos tárat.
Az M60E4, MK43, A&K termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 940 mm |
| Fegyver súlya | 6,8 kg |
| Belső cső hossza | 460 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 3500 BB |
| Tár típusa | xhi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9.6V, 2000mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version M60 (8 mm) |
| Csapágy típusa | 8 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 100 m/s [328 fps] |



















