M14 fa stílus, Tokyo Marui
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Tokyo Marui M14 Wood Style modell replikája. További
M14 Wood Style, Tokyo Marui
Az M14 puskát az 1950-es években fejlesztették ki az Egyesült Államokban, 7,62 mm-es NATO kaliberű fegyverként. A fegyver alapvetően a háborús M1 Garand bevált modelljén alapult. Történelmileg a fegyvert nagyon pozitívan értékelték, annak ellenére, hogy automatikus tüzeléskor erős visszarúgása volt. Az M14 nagyon rövid ideig volt szolgálatban az amerikai hadseregben, mivel a vietnami háborúban használták, és fokozatosan kiszorította az M16/AR15 típusú fegyvereket, amelyek ma kétségtelenül a leggyakrabban használtak világszerte. Az M14-et ezután M21 mesterlövészpuskaként használták, amelynek csak az alkatrészei voltak pontosabbak és kisebb szerkezeti eltérései voltak. Ezt a modellt a Tokyo Marui gyártja. Tartalmaz egy új 7-es verziójú sebességváltót, EG700 motort, rögzített állványt a nagy akkumulátor elhelyezéséhez és egy hosszú csövét. Az állvány fa színű műanyagból készült. A cső, az állítható célzóberendezés és más alkatrészek fémből készültek.
Az M14 Wood Style, Tokyo Marui termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Az M14 puskát az 1950-es években fejlesztették ki az Egyesült Államokban, 7,62 mm-es NATO kaliberű fegyverként. A fegyver alapvetően a háborús M1 Garand bevált modelljén alapult. Történelmileg a fegyvert nagyon pozitívan értékelték, annak ellenére, hogy automatikus tüzeléskor erős visszarúgása volt. Az M14 nagyon rövid ideig volt szolgálatban az amerikai hadseregben, mivel a vietnami háborúban használták, és fokozatosan kiszorította az M16/AR15 típusú fegyvereket, amelyek ma kétségtelenül a leggyakrabban használtak világszerte. Az M14-et ezután M21 mesterlövészpuskaként használták, amelynek csak az alkatrészei voltak pontosabbak és kisebb szerkezeti eltérései voltak. Ezt a modellt a Tokyo Marui gyártja. Tartalmaz egy új 7-es verziójú sebességváltót, EG700 motort, rögzített állványt a nagy akkumulátor elhelyezéséhez és egy hosszú csövét. Az állvány fa színű műanyagból készült. A cső, az állítható célzóberendezés és más alkatrészek fémből készültek.
Az M14 Wood Style, Tokyo Marui termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1127 mm |
| Fegyver súlya | 3,9 kg |
| Belső cső hossza | 515 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 70 BB |
| Tár típusa | low-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Large (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Large |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | version 7 |
| Csapágy típusa | 6 mm, bushing, nylon |
| Motor típusa | EG700 |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |


































