Mauser modell KAR98K, Tanaka Works
Gázüzemű airsoft fegyver. A Tanaka Works Mauser KAR98K modelljének replikája. További
Mauser KAR98K modell, Tanaka Works
Az eredeti Mauser KAR98K puskát a második világháborúban használták, és a német csapatok legelterjedtebb fegyvere volt, megbízhatósága miatt nagyon népszerű volt. Ezt az airsoft fegyvermodellt a Tanaka Works gyártja. A fegyver valósághűen kialakított faállvánnyal, valós súlyú, teljes acél csővel és csúszkával rendelkezik. A gyártó jelölése a fegyveren található, amely az eredeti német sas és horogkereszt bélyegző. A fegyver alapmodellje hevederforgatóval, távcsővel, teljesen állítható célzóberendezéssel és állítható hop-up mechanizmussal van felszerelve, amely a tár előtt található gomb elforgatásával vezérelhető. A lövés paraméterei és teljesítménye hasonló a M700 és M24 SWS Police gázos mesterlövészpuskákhoz. A fegyverek elküldése előtt elvégezzük a szükséges beállításokat a fegyverek maximális teljesítményének beállításához.
A Mauser KAR98K modellhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a Tanaka Works termékről a könyvjelzők között találhatók.
Az eredeti Mauser KAR98K puskát a második világháborúban használták, és a német csapatok legelterjedtebb fegyvere volt, megbízhatósága miatt nagyon népszerű volt. Ezt az airsoft fegyvermodellt a Tanaka Works gyártja. A fegyver valósághűen kialakított faállvánnyal, valós súlyú, teljes acél csővel és csúszkával rendelkezik. A gyártó jelölése a fegyveren található, amely az eredeti német sas és horogkereszt bélyegző. A fegyver alapmodellje hevederforgatóval, távcsővel, teljesen állítható célzóberendezéssel és állítható hop-up mechanizmussal van felszerelve, amely a tár előtt található gomb elforgatásával vezérelhető. A lövés paraméterei és teljesítménye hasonló a M700 és M24 SWS Police gázos mesterlövészpuskákhoz. A fegyverek elküldése előtt elvégezzük a szükséges beállításokat a fegyverek maximális teljesítményének beállításához.
A Mauser KAR98K modellhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a Tanaka Works termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1100 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 4 kg |
| Belső cső hossza | 577 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.36 - 0.40 - 0.43 g |
| Tárkapacitás | 10 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 80 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 160 m/s [525 fps] |



















