Mauser KAR98K, D-Boys, BY-101
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Mauser KAR98K modell replikája. További
Mauser KAR98K, D-Boys, BY-101
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Mauser KAR98K modell replikája, fa utánzatú állvánnyal, fém csőtesttel és fém belső mechanizmussal. Tartalmaz 5 darab fém hüvelyt, amelyek BB-k tárként szolgálnak, és amelyeket a fegyver lövés közben kilök.
A Mauser KAR98K, D-Boys, BY-101 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Mauser KAR98K modell replikája, fa utánzatú állvánnyal, fém csőtesttel és fém belső mechanizmussal. Tartalmaz 5 darab fém hüvelyt, amelyek BB-k tárként szolgálnak, és amelyeket a fegyver lövés közben kilök.
A Mauser KAR98K, D-Boys, BY-101 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1100 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3 kg |
| Belső cső hossza | 500 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 5x cartridge 1 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 120 m/s [394 fps] |















