M700, gáz, valódi fa, Well
Gázüzemű airsoft fegyver. Remington M700 modell replika fából/fémből. További
M700, gáz, valódi fa, Well
Gázos airsoft fegyver. Remington M700 modell replika fából/fémből. A fegyvert a valósághűen kialakított faállvány, a valódi súly és a hosszú, lazán rögzített fémcső jellemzi, amely a valódi fegyver kialakítását utánozza. A fegyver alapmodellje hevederforgatóval és RIS sínnel van felszerelve a rögzítésekhez. A fegyverre megfelelő típusú taktikai kétlábú állvány is felszerelhető. Gázos M700 mesterlövész puska rendkívül hosszú belső csővel, amely garantálja a fegyver kiváló pontosságát. 10 BB-s tárral együtt.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a M700, Gáz, valódi fa, Well termékről a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft fegyver. Remington M700 modell replika fából/fémből. A fegyvert a valósághűen kialakított faállvány, a valódi súly és a hosszú, lazán rögzített fémcső jellemzi, amely a valódi fegyver kialakítását utánozza. A fegyver alapmodellje hevederforgatóval és RIS sínnel van felszerelve a rögzítésekhez. A fegyverre megfelelő típusú taktikai kétlábú állvány is felszerelhető. Gázos M700 mesterlövész puska rendkívül hosszú belső csővel, amely garantálja a fegyver kiváló pontosságát. 10 BB-s tárral együtt.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a M700, Gáz, valódi fa, Well termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1167 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,2 kg |
| Belső cső hossza | 640 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.28 - 0.30 g |
| Tárkapacitás | 10 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 150 m/s [492 fps] |





























