Beretta M92, HW, ASG
Rugós airsoft fegyver. A Beretta M92 (HW) modell replikája, amelyet az ASG licencével gyártottak. A Heavy Weight (növelt súly) kivitel több fém alkatrésszel (a ravasz, a csúszka, a ravasz, a reteszelő rendszer stb.) és valósághű jellemzőkkel rendelkezik, például a reteszelő, amely jelzi, ha a tár üres. További
Beretta M92, HW, ASG
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Beretta M92 (HW) modell másolata, amelyet az ASG licencével gyártanak. A Heavy Weight (növelt súly) kivitel több fém alkatrésszel (a ravasz, a csúszka, a ravasz, a reteszelő rendszer stb.) és valósághű jellemzőkkel rendelkezik, például a reteszelő, amely jelzi, ha a tár üres.
A Beretta M92, HW, ASG termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Beretta M92 (HW) modell másolata, amelyet az ASG licencével gyártanak. A Heavy Weight (növelt súly) kivitel több fém alkatrésszel (a ravasz, a csúszka, a ravasz, a reteszelő rendszer stb.) és valósághű jellemzőkkel rendelkezik, például a reteszelő, amely jelzi, ha a tár üres.
A Beretta M92, HW, ASG termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 207 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,60 kg |
| Belső cső hossza | 90 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.20g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 g |
| Tárkapacitás | 25 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 32 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 55 m/s [180 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 63 m/s [207 fps] |




















