Colt M1911A1, fém, ezüst, Galaxy, A&K, G.13S
Kézi airsoft fegyver. Colt M1911A1 [G.13S] replika ezüst színben, gyártó: Galaxy/A&K. A fegyver külső kialakítása szinte teljes egészében fémből, azaz cink és alumínium ötvözetéből készült. További
Colt M1911A1, fém, ezüst, Galaxy, A&K, G.13S
Kézi airsoft fegyver. Replica Colt M1911A1 [G.13S] ezüst színben, gyártó: Galaxy/A&K. A fegyver külső kialakítása szinte teljes egészében fémből, azaz cink és alumínium ötvözetéből készült. Műanyagból csak a markolat, a ravasz, a tárretesz és a mellékelt tár készült. Az alacsony gyártási költségek miatt ezek a replikák kevésbé tartósak gyűjtők számára, vagy alkalmi, könnyű használatra alkalmasak.
A Colt M1911A1, fém, ezüst, Galaxy, A&K, G.13S termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Kézi airsoft fegyver. Replica Colt M1911A1 [G.13S] ezüst színben, gyártó: Galaxy/A&K. A fegyver külső kialakítása szinte teljes egészében fémből, azaz cink és alumínium ötvözetéből készült. Műanyagból csak a markolat, a ravasz, a tárretesz és a mellékelt tár készült. Az alacsony gyártási költségek miatt ezek a replikák kevésbé tartósak gyűjtők számára, vagy alkalmi, könnyű használatra alkalmasak.
A Colt M1911A1, fém, ezüst, Galaxy, A&K, G.13S termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 220 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,48 kg |
| Belső cső hossza | 100 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.20g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 g |
| Tárkapacitás | 16 BB |
| Tűz módok | one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 30 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 60 m/s [197 fps] |



















