M4 Keymod, 11,5 inch, fekete, Cyma Sport, CM.068B
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Replica M4 Keymod [CM.068B] Cyma Sport Edition fém testtel és 11,5 hüvelyk hosszú külső csővel, amely acél villanáscsökkentővel végződik. További
M4 Keymod, 11,5 hüvelyk, fekete, Cyma Sport, CM.068B
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Replica M4 Keymod [CM.068B] Cyma Sport Edition fém testtel és 11,5 hüvelyk hosszú külső csővel, amely acél villanáscsökkentővel végződik.
A fegyver a legújabb kiadásból származik, amelynek fém teste újrafeldolgozott, funkcionális kilökőablakkal és imitált reteszzel rendelkezik. További módosítások a jobb kezelhetőség érdekében, pl. kesztyűben való használat esetén: megnövelt ravaszvédő, magasabb lőfokozat-választó és kétoldalas, könnyebben elérhető gombokkal ellátott tárkiadó. Modern M4 típus fém Keymod/URX4 kézvédővel, taktikai Crane állvánnyal (6 pozícióbeállítás), MOE pisztolymarkolattal és KAC összecsukható célzóberendezéssel, amelyek közé különböző távcsövek vagy red dot célzók szerelhetők. A heveder rögzítésére a test és az állványcső között kétoldalas acél forgócsapszeg szolgál.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós csapágyakat (8 mm, kereszthornyos), M125 rugót, fém rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban még a fém Hop-Up kamra is örömet okoz, amely egy darabból áll, és a cső belső átmérője 6,08 mm, további felületkezelés nélkül. Tartalmaz töltőt, 8,4 V/1200 mAh akkumulátort (kicsi csatlakozó), műanyag tisztító rudat és PMAG Wind Up Hi-cap tárat 400 töltényhez.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új és logikusabb, három termékcsaládra osztott felosztásra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek is.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Az M4 Keymod, 11,5 hüvelyk, fekete, Cyma Sport, CM.068B termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Replica M4 Keymod [CM.068B] Cyma Sport Edition fém testtel és 11,5 hüvelyk hosszú külső csővel, amely acél villanáscsökkentővel végződik.
A fegyver a legújabb kiadásból származik, amelynek fém teste újrafeldolgozott, funkcionális kilökőablakkal és imitált reteszzel rendelkezik. További módosítások a jobb kezelhetőség érdekében, pl. kesztyűben való használat esetén: megnövelt ravaszvédő, magasabb lőfokozat-választó és kétoldalas, könnyebben elérhető gombokkal ellátott tárkiadó. Modern M4 típus fém Keymod/URX4 kézvédővel, taktikai Crane állvánnyal (6 pozícióbeállítás), MOE pisztolymarkolattal és KAC összecsukható célzóberendezéssel, amelyek közé különböző távcsövek vagy red dot célzók szerelhetők. A heveder rögzítésére a test és az állványcső között kétoldalas acél forgócsapszeg szolgál.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós csapágyakat (8 mm, kereszthornyos), M125 rugót, fém rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban még a fém Hop-Up kamra is örömet okoz, amely egy darabból áll, és a cső belső átmérője 6,08 mm, további felületkezelés nélkül. Tartalmaz töltőt, 8,4 V/1200 mAh akkumulátort (kicsi csatlakozó), műanyag tisztító rudat és PMAG Wind Up Hi-cap tárat 400 töltényhez.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új és logikusabb, három termékcsaládra osztott felosztásra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek is.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Az M4 Keymod, 11,5 hüvelyk, fekete, Cyma Sport, CM.068B termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 755/840 mm |
| Fegyver súlya | 2,76 kg |
| Belső cső hossza | 285 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 400 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9.6V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version 2 (8 mm) |
| Csapágy típusa | 8 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 68 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 130 m/s [427 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 135 m/s [443 fps] |

















































