AK-105, rögzített állvánnyal, Cyma Sport, CM.031B
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). AK-105 replika [CM.031B] Cyma Sport Edition. További
AK-105, rögzített állvány, Cyma Sport, CM.031B
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Replica AK-105 [CM.031B] Cyma Sport Edition műanyag test és speciálisan kialakított állvány, kézvédő és pisztolyfogantyú. A tár műanyag, akárcsak az igazi fegyver. A külső cső, a gázvezetékek, a porvédő, az állítható célzóberendezés, a hevederforgató, a ravaszvédő és más alkatrészek fémből készültek. A rögzített válltámasz, amelybe erősebb akkumulátor helyezhető, mindenképpen előnyös.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém csapágyakat (7 mm), M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1200 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), taktikai heveder, tisztító rúd és feltekerhető Hi-cap tár 500 lőszerrel.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek is.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Az AK-105, fix állvánnyal, Cyma Sport, CM.031B termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Replica AK-105 [CM.031B] Cyma Sport Edition műanyag test és speciálisan kialakított állvány, kézvédő és pisztolyfogantyú. A tár műanyag, akárcsak az igazi fegyver. A külső cső, a gázvezetékek, a porvédő, az állítható célzóberendezés, a hevederforgató, a ravaszvédő és más alkatrészek fémből készültek. A rögzített válltámasz, amelybe erősebb akkumulátor helyezhető, mindenképpen előnyös.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém csapágyakat (7 mm), M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1200 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), taktikai heveder, tisztító rúd és feltekerhető Hi-cap tár 500 lőszerrel.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek is.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Az AK-105, fix állvánnyal, Cyma Sport, CM.031B termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 850 mm |
| Fegyver súlya | 3,29 kg |
| Belső cső hossza | 363 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 500 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 58 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 102 m/s [335 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 115 m/s [377 fps] |















































