Barrett M107A1, fekete, kétlábú állvány, Snow Wolf, SW-013
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Barrett M107A1 [SW-013] modell replikája, teljes fém kivitelben. Ezenkívül a készletben található egy magasságállítható kétlábú állvány. További
Barrett M107A1, fekete, kétlábú állvány, Snow Wolf, SW-013
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Barrett M107A1 [SW-013] modell teljes fém kivitelű mása. A fegyveren minden acélból vagy fémötvözetből készült, kivéve a markolatot, amely tartós műanyagból és gumiból készült. A fegyver állítható, összecsukható célzóberendezéssel, hosszú RIS sínszerelvénnyel az optikai célzószerkezet felszereléséhez és állítható fém hop-up mechanizmussal rendelkezik.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 7 mm-es precíziós csapágyakat, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A készletben található egy magasságban állítható kétlábú állvány, egy kiegészítő harmadik láb, hordozófogantyú, heveder és feltekerhető, nagy kapacitású, 500 darab BB-t tartalmazó tár.
A Barrett M107A1, fekete, kétlábú állvány, Snow Wolf, SW-013 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Barrett M107A1 [SW-013] modell teljes fém kivitelű mása. A fegyveren minden acélból vagy fémötvözetből készült, kivéve a markolatot, amely tartós műanyagból és gumiból készült. A fegyver állítható, összecsukható célzóberendezéssel, hosszú RIS sínszerelvénnyel az optikai célzószerkezet felszereléséhez és állítható fém hop-up mechanizmussal rendelkezik.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 7 mm-es precíziós csapágyakat, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A készletben található egy magasságban állítható kétlábú állvány, egy kiegészítő harmadik láb, hordozófogantyú, heveder és feltekerhető, nagy kapacitású, 500 darab BB-t tartalmazó tár.
A Barrett M107A1, fekete, kétlábú állvány, Snow Wolf, SW-013 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1455 mm |
| Fegyver súlya | 6,40 kg |
| Belső cső hossza | 650 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 500 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Large (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version 2 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 120 m/s [394 fps] |


























