Dragunov SVD, rugós változat 2015, fekete, A&K
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Dragunov SVD [A&K] modell replikája, fekete műanyag markolattal és állvánnyal. További
Dragunov SVD, rugós változat, 2015, fekete, A&K
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Dragunov SVD [A&K] modell másolata fém testtel, oldalsó rögzítő sínnel a tartók/RIS alap rögzítéséhez, hosszú fém kulccsal és fekete, tartós polimerből készült védőburkolattal. Ha az eredeti mechanikus célzóberendezésen túl lő, akkor értékelni fogja a gyors leválasztható arcpárna lehetőségét. Ezeknek a rugós SVD-knek a változatai elsősorban alacsony áruk, teljes fém kivitelük és egyszerű működési elvük miatt lettek nagyon népszerűek, ami még több fejlesztést tesz lehetővé. A legújabb, 2015-ös verzió megerősített belső alkatrészekkel rendelkezik, és nagy kapacitású, 200 BB-s tárral kerül forgalomba, amely alkalmasabb a nehezebb golyók táplálására. Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a Dragunov SVD, rugós ver. 2015, fekete, A&K termékről a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Dragunov SVD [A&K] modell másolata fém testtel, oldalsó rögzítő sínnel a tartók/RIS alap rögzítéséhez, hosszú fém kulccsal és fekete, tartós polimerből készült védőburkolattal. Ha az eredeti mechanikus célzóberendezésen túl lő, akkor értékelni fogja a gyors leválasztható arcpárna lehetőségét. Ezeknek a rugós SVD-knek a változatai elsősorban alacsony áruk, teljes fém kivitelük és egyszerű működési elvük miatt lettek nagyon népszerűek, ami még több fejlesztést tesz lehetővé. A legújabb, 2015-ös verzió megerősített belső alkatrészekkel rendelkezik, és nagy kapacitású, 200 BB-s tárral kerül forgalomba, amely alkalmasabb a nehezebb golyók táplálására. Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a Dragunov SVD, rugós ver. 2015, fekete, A&K termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1220 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,24 kg |
| Belső cső hossza | 590 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 200 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 80 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 160 m/s [525 fps] |



















