H&K MK23 Socom, HG, hop up-pal, Tokyo Marui
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Tokyo Marui H&K MK23 Socom modelljének replikája. További
H&K MK23 Socom, HG, hop up-pal, Tokyo Marui
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Tokyo Marui H&K MK23 Socom modelljének replikája, amely a világ legelismertebb rövid és hosszú rugós meghajtású fegyverek gyártója. A High Grade sorozat legerősebb változata funkcionális hop-up rendszerrel. A széles airsoft közönség körében évek óta bevált modellek hibátlan kivitelezésük, hosszú élettartamuk és verhetetlen lövési teljesítményük miatt nagy elismerést érdemelnek. Tartalmaz egy tesztzsákot golyókkal és egy valós méretű műanyag tárat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a H&K MK23 Socom, HG, hop up-mal, Tokyo Marui termékről a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Tokyo Marui H&K MK23 Socom modelljének replikája, amely a világ legelismertebb rövid és hosszú rugós meghajtású fegyverek gyártója. A High Grade sorozat legerősebb változata funkcionális hop-up rendszerrel. A széles airsoft közönség körében évek óta bevált modellek hibátlan kivitelezésük, hosszú élettartamuk és verhetetlen lövési teljesítményük miatt nagy elismerést érdemelnek. Tartalmaz egy tesztzsákot golyókkal és egy valós méretű műanyag tárat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a H&K MK23 Socom, HG, hop up-mal, Tokyo Marui termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 244 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,48 kg |
| Belső cső hossza | 110 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.25g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 26 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 33 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 66 m/s [217 fps] |






















