M24 Socom fekete, katonai, kétlábú állvány, KH, KH002B
Rugós airsoft fegyver. Az M24 Socom - Military [KH002B] modell replikája, fekete színben. A készletben egy magasságában állítható Harris kétlábú állvány is található. További
M24 Socom fekete, katonai, kétlábú állvány, KH, KH002B
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az M24 Socom - Military [KH002B] modell replikája fekete színben. Kiváló minőségű, szilárd polimerből készült állvánnyal, teljes fémes ravaszmechanizmussal és hosszú, külsőleg bordázott, könnyű csővel rendelkezik. A gumiból készült válltámasz hossza állítható. A fegyver alapmodellje hevederhez való hevederforgatókkal, rögzítéshez való RIS sínnel, rögzítőkkel és állítható hop-up mechanizmussal van felszerelve. A készletben egy magasságban állítható Harris kétlábú állvány is található. A csomagban továbbá található egy gyorsbetöltő, tisztító rúd és 20 BB-s tár.
Az M24 Socom fekete, katonai, kétlábú állvány, KH, KH002B termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az M24 Socom - Military [KH002B] modell replikája fekete színben. Kiváló minőségű, szilárd polimerből készült állvánnyal, teljes fémes ravaszmechanizmussal és hosszú, külsőleg bordázott, könnyű csővel rendelkezik. A gumiból készült válltámasz hossza állítható. A fegyver alapmodellje hevederhez való hevederforgatókkal, rögzítéshez való RIS sínnel, rögzítőkkel és állítható hop-up mechanizmussal van felszerelve. A készletben egy magasságban állítható Harris kétlábú állvány is található. A csomagban továbbá található egy gyorsbetöltő, tisztító rúd és 20 BB-s tár.
Az M24 Socom fekete, katonai, kétlábú állvány, KH, KH002B termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1120 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,40 kg |
| Belső cső hossza | 509 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 20 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 70 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 140 m/s [459 fps] |

















