Beretta ARX 160, sportline, fekete, Umarex
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Beretta ARX 160 Sportline változat (fekete) replikája az Umarex gyártótól. További
Beretta ARX 160, sportline, fekete, Umarex
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Beretta ARX 160 Sportline változat (fekete) replikája az Umarex gyártótól. Ez a nagyon modern és egyesek számára talán futurisztikus gépkarabély nagyrészt minőségi ABS műanyagból készült. Fém a tárretesz, a ravasz, a választókar, a porvédő, a retesz és a heveder. A Beretta már eleve felszerelt cserélhető alapcélzóval és rengeteg RIS-szel a taktikai kiegészítők egyszerű felszereléséhez. Az olyan vezérlők, mint a választókar, a retesz és a tárretesz gomb, kétoldalúan megoldottak. Az akkumulátor ebben az esetben az oldalirányban összecsukható, behúzható (4 pozícióba állítható) válltámaszban található.A fémmel megerősített hajtómű kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém csapágyakat (7 mm, csúszó), rugót az M100-nál, mikrokapcsolót, csapágy nélküli rugóvezetőt (fém/műanyag kombináció), megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A Sportsline olcsóbb változat alumínium csővel és vörös eloxált hengerrel rendelkezik. Tartalmaz egy feltekerhető, nagy kapacitású 300 töltényes tárat (kompatibilis az M16/M4/M15 típusokkal).
A Beretta ARX 160, sportline, fekete, Umarex termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Beretta ARX 160 Sportline változat (fekete) replikája az Umarex gyártótól. Ez a nagyon modern és egyesek számára talán futurisztikus gépkarabély nagyrészt minőségi ABS műanyagból készült. Fém a tárretesz, a ravasz, a választókar, a porvédő, a retesz és a heveder. A Beretta már eleve felszerelt cserélhető alapcélzóval és rengeteg RIS-szel a taktikai kiegészítők egyszerű felszereléséhez. Az olyan vezérlők, mint a választókar, a retesz és a tárretesz gomb, kétoldalúan megoldottak. Az akkumulátor ebben az esetben az oldalirányban összecsukható, behúzható (4 pozícióba állítható) válltámaszban található.A fémmel megerősített hajtómű kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém csapágyakat (7 mm, csúszó), rugót az M100-nál, mikrokapcsolót, csapágy nélküli rugóvezetőt (fém/műanyag kombináció), megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A Sportsline olcsóbb változat alumínium csővel és vörös eloxált hengerrel rendelkezik. Tartalmaz egy feltekerhető, nagy kapacitású 300 töltényes tárat (kompatibilis az M16/M4/M15 típusokkal).
A Beretta ARX 160, sportline, fekete, Umarex termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 735/800/570 mm |
| Fegyver súlya | 2,436 kg |
| Belső cső hossza | 360 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 300 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | EBB version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short genuine |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 105 m/s [344 fps] |




















