Barrett M98B, fekete, kétlábú állvány, Snow Wolf, SW-016
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Barrett M98B [SW-016] replika, teljes fém kivitelben. A készletben található egy 5-8 hüvelykes, magasságában állítható kétlábú állvány. További
Barrett M98B, fekete, kétlábú állvány, Snow Wolf, SW-016
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Barrett M98B [SW-016] replika, teljes fém kivitelben. Az olyan alkatrészek, mint a kompenzátor, a külső cső, a kétlábú állvány és a test felső fele acélból vagy fémötvözetből készültek. A test alsó része pisztolymarkolattal, a válltámasz állítható arcpárnával és a zárt tár tartós polimerből készültek. A fegyverhez tartozik egy hosszú RIS sín a felszereléshez, valamint egy rövidebb RIS sín a taktikai kiegészítőknek a felhasználó igényeihez való illesztéséhez. A Hop-Up vezérlőgomb könnyen hozzáférhető a kilökőnyílásban, miután a kart meghúzták.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 7 mm-es precíziós csapágyakat, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A készletben található egy magasságában állítható 5-8 hüvelykes kétlábú állvány RIS adapterrel, egy további harmadik láb a tőkében (monopod), heveder, tisztító rúd, AN/PEQ 2 doboz (a lézeres célzó utánzata az akkumulátor tárolására szolgál) és Wind Up Hi-cap 280 töltényes tár.
A Barrett M98B, fekete, kétlábú állvány, Snow Wolf, SW-016 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Barrett M98B [SW-016] replika, teljes fém kivitelben. Az olyan alkatrészek, mint a kompenzátor, a külső cső, a kétlábú állvány és a test felső fele acélból vagy fémötvözetből készültek. A test alsó része pisztolymarkolattal, a válltámasz állítható arcpárnával és a zárt tár tartós polimerből készültek. A fegyverhez tartozik egy hosszú RIS sín a felszereléshez, valamint egy rövidebb RIS sín a taktikai kiegészítőknek a felhasználó igényeihez való illesztéséhez. A Hop-Up vezérlőgomb könnyen hozzáférhető a kilökőnyílásban, miután a kart meghúzták.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, 7 mm-es precíziós csapágyakat, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A készletben található egy magasságában állítható 5-8 hüvelykes kétlábú állvány RIS adapterrel, egy további harmadik láb a tőkében (monopod), heveder, tisztító rúd, AN/PEQ 2 doboz (a lézeres célzó utánzata az akkumulátor tárolására szolgál) és Wind Up Hi-cap 280 töltényes tár.
A Barrett M98B, fekete, kétlábú állvány, Snow Wolf, SW-016 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1270 mm |
| Fegyver súlya | 4,56 kg |
| Belső cső hossza | 600 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 280 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version 2 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 120 m/s [394 fps] |





























