CA249 MKII, Classic Army
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Classic Army FN Minimi M249 MKII modelljének replikája. További
CA249 MKII, Classic Army
Az FN Minimi M249 gyalogsági könnyű géppuska tervezője az FN - Herstal. A fegyver fő előnye a rendkívül nagy pontosság és a tűzgyorsaság. Az 5,56x45 mm (.223Rem) lőszer betöltéséhez M16 gépkarabélyokhoz használt lőszerövet vagy standard tárat használnak. Ez a géppuska (SAW – Squad Automatic Weapon – automatikus fegyver) számos hadseregben megtalálta alkalmazási területét. A CA249 MKII airsoft fegyvermodellt a Classic Army gyártja. A fegyver minden részletében realisztikus, rendkívül magas a fémaránya, nehéz és nagyon robusztus. A fegyverhez állítható kétlábú állvány és 300 töltényes tár tartozik. Az airsoft modell, akárcsak a valódi fegyver, M16 fegyverekhez tervezett standard tárakkal vagy egy speciális, 2400 BB-t befogadó elektromos doboz-tárral tölthető. A fegyver új, masszív sebességváltóval, 8 mm-es golyóscsapágyakkal, nagy sebességű és nagy nyomatékú motorral, fém rugós vezetővel, nagy akkumulátorok elhelyezésére szolgáló rögzített állvánnyal és hosszú csővel rendelkezik. A fegyver könnyen fejleszthető, mert kiváló minőségű, megerősített belső alkatrészeket tartalmaz, mint a Classic Army többi fegyvere.
A CA249 MKII, Classic Army termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Az FN Minimi M249 gyalogsági könnyű géppuska tervezője az FN - Herstal. A fegyver fő előnye a rendkívül nagy pontosság és a tűzgyorsaság. Az 5,56x45 mm (.223Rem) lőszer betöltéséhez M16 gépkarabélyokhoz használt lőszerövet vagy standard tárat használnak. Ez a géppuska (SAW – Squad Automatic Weapon – automatikus fegyver) számos hadseregben megtalálta alkalmazási területét. A CA249 MKII airsoft fegyvermodellt a Classic Army gyártja. A fegyver minden részletében realisztikus, rendkívül magas a fémaránya, nehéz és nagyon robusztus. A fegyverhez állítható kétlábú állvány és 300 töltényes tár tartozik. Az airsoft modell, akárcsak a valódi fegyver, M16 fegyverekhez tervezett standard tárakkal vagy egy speciális, 2400 BB-t befogadó elektromos doboz-tárral tölthető. A fegyver új, masszív sebességváltóval, 8 mm-es golyóscsapágyakkal, nagy sebességű és nagy nyomatékú motorral, fém rugós vezetővel, nagy akkumulátorok elhelyezésére szolgáló rögzített állvánnyal és hosszú csővel rendelkezik. A fegyver könnyen fejleszthető, mert kiváló minőségű, megerősített belső alkatrészeket tartalmaz, mint a Classic Army többi fegyvere.
A CA249 MKII, Classic Army termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1040 mm |
| Fegyver súlya | 6,6 kg |
| Belső cső hossza | 509 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 300 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Large (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Large |
| Tűz módok | safe/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | version CA249 |
| Csapágy típusa | 8 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | High Speed & High Torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 48 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 95 m/s [312 fps] |




















