PPSh-41, blowback, S&T
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A PPSh-41 modell replikája - blowback változat [S&T]. Ugyanaz a kialakítás és műszaki megoldások, mint az Ares hasonló modelljénél. További
PPSh-41, blowback, S&T
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A PPSh-41 modell replikája – blowback változat [S&T]. Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is nagyrészt acélból és valódi fából készült (nincs műanyag, hogy a lehető legjobban utánozza az eredetit!). A műszaki megoldás megegyezik az Ares hasonló modelljével, így kiváló minőségű kivitelezésre, fém csőre és minden funkcionális vezérlőre számíthat. A blowback rendszer egyre népszerűbb és kívánatosabb funkció, amely a csúszka valósághű mozgását utánozza. Figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). Ez a második világháborúban egyedülálló fegyver kiválóan bővíti a kevésbé ismert és a csatatereken kevésbé elterjedt fegyverek exkluzív kínálatát.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 7 mm-es fém csapágyakat, M120 rugót, mikro-megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy xhi-cap tárat 2000 db BB-vel.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a PPSh-41, blowback, S&T termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A PPSh-41 modell replikája – blowback változat [S&T]. Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is nagyrészt acélból és valódi fából készült (nincs műanyag, hogy a lehető legjobban utánozza az eredetit!). A műszaki megoldás megegyezik az Ares hasonló modelljével, így kiváló minőségű kivitelezésre, fém csőre és minden funkcionális vezérlőre számíthat. A blowback rendszer egyre népszerűbb és kívánatosabb funkció, amely a csúszka valósághű mozgását utánozza. Figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). Ez a második világháborúban egyedülálló fegyver kiválóan bővíti a kevésbé ismert és a csatatereken kevésbé elterjedt fegyverek exkluzív kínálatát.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 7 mm-es fém csapágyakat, M120 rugót, mikro-megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy xhi-cap tárat 2000 db BB-vel.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a PPSh-41, blowback, S&T termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 850 mm |
| Fegyver súlya | 3,80 kg |
| Belső cső hossza | 273 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 2000 BB |
| Tár típusa | xhi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | EBB version PPSh (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | EBB |
| Blow Back | Igen, elektromos |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 120 m/s [394 fps] |



















