HK416, crna, GBB, WE
Automatska plinska airsoft puška s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela HK416 tvrtke WE. Kao što je već spomenuto, riječ je o potpuno metalnom modelu s čeličnim dijelovima u mjerilu 1:1. Iz čvrste polimerne plastike izrađeni su drška i klizni kundak. Svi upravljački dijelovi na ovoj GBB puški potpuno su funkcionalni, kao i na pravom vatrenom oružju. Više
HK416, crna, GBB, WE
Automatska plinska airsoft puška s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela HK416 tvrtke WE. Kao što je već spomenuto, riječ je o potpuno metalnom modelu sa čeličnim dijelovima u mjerilu 1:1. Iz čvrste polimerne plastike izrađeni su rukohvat i klizni kundak. Svi kontrolni dijelovi na ovoj GBB puški potpuno su funkcionalni, kao i na pravom vatrenom oružju. Zbog kliznog zatvarača potrebno je redovito održavanje od strane korisnika, čišćenje i podmazivanje pištolja silikonom. Samo to osigurava ispravan i pouzdan rad punjenja u pojedinačnom načinu rada ili pri pucanju u potpunom automatskom načinu. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i pucanju iz oružja izvan streljane.
Verzija HK416 standardno je opremljena metalnom RIS rukohvatnicom slobodnog plovnog tipa, koja omogućuje montažu taktičke opreme. Pištolj također ima sklopivu kundak (podešavanje u 5 položaja) i metalni vanjski cijevni nastavak s lijevostranim navojem od 14 mm, koji je skriven ispod kompenzatora. Cijelo gornje kućište, zajedno s povezanim rukohvatom, stvara dugi RIS šinopis, na kojem su u osnovi ugrađena sklopiva nišana. Na ovu RIS šinu mogu se lako pričvrstiti razna optička nišana ili red dot nišana. U paketu se nalaze speed loader i metalni spremnik kapaciteta 30 metaka. Pneumatik se u ovom slučaju puni u spremnik kroz ventil na dnu.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu HK416, crna, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Automatska plinska airsoft puška s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela HK416 tvrtke WE. Kao što je već spomenuto, riječ je o potpuno metalnom modelu sa čeličnim dijelovima u mjerilu 1:1. Iz čvrste polimerne plastike izrađeni su rukohvat i klizni kundak. Svi kontrolni dijelovi na ovoj GBB puški potpuno su funkcionalni, kao i na pravom vatrenom oružju. Zbog kliznog zatvarača potrebno je redovito održavanje od strane korisnika, čišćenje i podmazivanje pištolja silikonom. Samo to osigurava ispravan i pouzdan rad punjenja u pojedinačnom načinu rada ili pri pucanju u potpunom automatskom načinu. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i pucanju iz oružja izvan streljane.
Verzija HK416 standardno je opremljena metalnom RIS rukohvatnicom slobodnog plovnog tipa, koja omogućuje montažu taktičke opreme. Pištolj također ima sklopivu kundak (podešavanje u 5 položaja) i metalni vanjski cijevni nastavak s lijevostranim navojem od 14 mm, koji je skriven ispod kompenzatora. Cijelo gornje kućište, zajedno s povezanim rukohvatom, stvara dugi RIS šinopis, na kojem su u osnovi ugrađena sklopiva nišana. Na ovu RIS šinu mogu se lako pričvrstiti razna optička nišana ili red dot nišana. U paketu se nalaze speed loader i metalni spremnik kapaciteta 30 metaka. Pneumatik se u ovom slučaju puni u spremnik kroz ventil na dnu.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu HK416, crna, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 855/770 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 3,30 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 360 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.23 - 0.25 - 0.28 g |
| Kapacitet spremnika | 30 BB |
| Načini paljbe | safe/semi-auto/full-auto |
| Tip plinskog pištolja | GBB |
| Blow Back | Da, plin |
| Plinski pogon | GreenGas |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 65 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 130 m/s [427 fps] |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 135 m/s [443 fps] |












































