HI-CAPA 4.3, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela HI-CAPA 4.3 tvrtke WE. Vrlo popularan i moderan pištolj temeljen na poznatom modelu M1911. Ima produljeni/dvostruki spremnik koji prima više metaka i plina. Više
HI-CAPA 4.3, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela HI-CAPA 4.3 tvrtke WE. Vrlo popularan i moderan pištolj temeljen na poznatom modelu pištolja M1911. Ima produljeni/dvostruki spremnik koji prima više metaka i plina. Varijanta 4.3 označava duljinu klizača u inčima, pa je u ovom slučaju riječ o kraćem i kompaktnijem modelu. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalan osigurač klizača i dva osigurača. Udoban i pouzdan zahvat pridonosi težini modela, a na površini drške nalazi se genijalno hrapav grip. Pištolj ima šinu ispred osigurača okidača koja omogućuje jednostavnu montažu taktičkih svjetiljki.
Zbog pomične klizne cijevi potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako se pištolj temeljito čisti, podmazuju klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje se može pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju oružjem izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu HI-CAPA 4.3, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela HI-CAPA 4.3 tvrtke WE. Vrlo popularan i moderan pištolj temeljen na poznatom modelu pištolja M1911. Ima produljeni/dvostruki spremnik koji prima više metaka i plina. Varijanta 4.3 označava duljinu klizača u inčima, pa je u ovom slučaju riječ o kraćem i kompaktnijem modelu. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalan osigurač klizača i dva osigurača. Udoban i pouzdan zahvat pridonosi težini modela, a na površini drške nalazi se genijalno hrapav grip. Pištolj ima šinu ispred osigurača okidača koja omogućuje jednostavnu montažu taktičkih svjetiljki.
Zbog pomične klizne cijevi potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako se pištolj temeljito čisti, podmazuju klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje se može pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju oružjem izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu HI-CAPA 4.3, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 200 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 0,95 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 99 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Kapacitet spremnika | 28 BB |
| Načini paljbe | safe/semi-auto |
| Tip plinskog pištolja | GBB |
| Blow Back | Da, plin |
| Plinski pogon | GreenGas |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 45 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 90 m/s [295 fps] |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 95 m/s [312 fps] |









































