HI-CAPA 4.3, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE HI-CAPA 4.3 modell teljes fém replikája. Nagyon népszerű és modern pisztolyok, amelyek az ismert M1911 pisztoly mintájára készültek. Ezzel szemben hosszabb/kettős tárral rendelkezik, amely több töltényt és gázt tud tárolni. További
HI-CAPA 4.3, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE HI-CAPA 4.3 modell teljes fém replikája. Nagyon népszerű és modern pisztolyok, amelyek az ismert M1911 pisztoly mintájára készültek. Ezzel szemben hosszabb/kettős tárral rendelkezik, amely több töltényt és gázt tud tárolni. A 4.3 változat a csúszka hosszát jelzi hüvelykben, így ebben az esetben rövidebb és kompaktabb modellről van szó. Mint minden GBB pisztoly, többek között realisztikus szétszereléssel, funkcionális csúszka reteszelő karral és két SAFE karral rendelkezik. Kellemes és biztos fogást biztosít a modell súlyának növelése és a markolat felületének ötletesen érdesített markolata. A pisztoly a ravaszvédő előtt található sínnel rendelkezik, amely lehetővé teszi a taktikai zseblámpák egyszerű felszerelését.
A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyvert alaposan megtisztíthatja, kenheti a csúszó felületeket és az összes O-gyűrűs tömítést a szelepekben. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a SEMI-AUTO lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a HI-CAPA 4.3, GBB, WE termékről a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE HI-CAPA 4.3 modell teljes fém replikája. Nagyon népszerű és modern pisztolyok, amelyek az ismert M1911 pisztoly mintájára készültek. Ezzel szemben hosszabb/kettős tárral rendelkezik, amely több töltényt és gázt tud tárolni. A 4.3 változat a csúszka hosszát jelzi hüvelykben, így ebben az esetben rövidebb és kompaktabb modellről van szó. Mint minden GBB pisztoly, többek között realisztikus szétszereléssel, funkcionális csúszka reteszelő karral és két SAFE karral rendelkezik. Kellemes és biztos fogást biztosít a modell súlyának növelése és a markolat felületének ötletesen érdesített markolata. A pisztoly a ravaszvédő előtt található sínnel rendelkezik, amely lehetővé teszi a taktikai zseblámpák egyszerű felszerelését.
A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyvert alaposan megtisztíthatja, kenheti a csúszó felületeket és az összes O-gyűrűs tömítést a szelepekben. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a SEMI-AUTO lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a HI-CAPA 4.3, GBB, WE termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 200 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,95 kg |
| Belső cső hossza | 99 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 28 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 95 m/s [312 fps] |









































