HK416, czarny, GBB, WE
Automatyczny karabin airsoft z systemem Blow Back. W pełni metalowa replika modelu HK416 firmy WE. Jak już wspomniano, jest to model całkowicie metalowy z częściami stalowymi w skali 1:1. Z litego tworzywa polimerowego wykonano uchwyt pistoletowy i kolbę przesuwną. Wszystkie elementy sterujące w tym karabinie airsoft są w pełni funkcjonalne, tak jak w prawdziwej broni palnej. Więcej
HK416, czarny, GBB, WE
Automatyczny karabin airsoft z systemem Blow Back. W pełni metalowa replika modelu HK416 firmy WE. Jak już wspomniano, jest to model całkowicie metalowy, z częściami stalowymi w skali 1:1. Z litego tworzywa polimerowego wykonano uchwyt pistoletowy i kolbę przesuwną. Wszystkie elementy sterujące w tym karabinie airsoft są w pełni funkcjonalne, podobnie jak w prawdziwej broni palnej. Ze względu na ruchomy zamek konieczne jest regularne przeprowadzanie konserwacji przez użytkownika, czyszczenie broni i smarowanie silikonem. Tylko to zapewni prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie pojedynczym lub podczas strzelania w trybie automatycznym. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować obsługę i strzelanie z broni poza strzelnicą.
Wersja HK416 jest standardowo wyposażona w metalową, swobodnie unoszoną osłonę RIS, która umożliwia montaż akcesoriów taktycznych. Broń posiada również składaną kolbę (5 pozycji) oraz metalową lufę zewnętrzną z lewym gwintem 14 mm, ukrytą pod kompensatorem. Cała górna część wraz z połączoną osłoną tworzy długą szynę RIS, która w podstawie wyposażona jest w zdejmowane celowniki. Na tej szynie RIS można łatwo zamocować różne lunety lub celowniki kolimatorowe. W zestawie znajduje się szybki ładowacz i metalowy magazynek na 30 nabojów. Gaz w tym przypadku jest napełniany do magazynka przez zawór na spodzie.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie HK416, czarny, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Automatyczny karabin airsoft z systemem Blow Back. W pełni metalowa replika modelu HK416 firmy WE. Jak już wspomniano, jest to model całkowicie metalowy, z częściami stalowymi w skali 1:1. Z litego tworzywa polimerowego wykonano uchwyt pistoletowy i kolbę przesuwną. Wszystkie elementy sterujące w tym karabinie airsoft są w pełni funkcjonalne, podobnie jak w prawdziwej broni palnej. Ze względu na ruchomy zamek konieczne jest regularne przeprowadzanie konserwacji przez użytkownika, czyszczenie broni i smarowanie silikonem. Tylko to zapewni prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie pojedynczym lub podczas strzelania w trybie automatycznym. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować obsługę i strzelanie z broni poza strzelnicą.
Wersja HK416 jest standardowo wyposażona w metalową, swobodnie unoszoną osłonę RIS, która umożliwia montaż akcesoriów taktycznych. Broń posiada również składaną kolbę (5 pozycji) oraz metalową lufę zewnętrzną z lewym gwintem 14 mm, ukrytą pod kompensatorem. Cała górna część wraz z połączoną osłoną tworzy długą szynę RIS, która w podstawie wyposażona jest w zdejmowane celowniki. Na tej szynie RIS można łatwo zamocować różne lunety lub celowniki kolimatorowe. W zestawie znajduje się szybki ładowacz i metalowy magazynek na 30 nabojów. Gaz w tym przypadku jest napełniany do magazynka przez zawór na spodzie.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie HK416, czarny, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 855/770 mm |
|---|---|
| Waga broni | 3,30 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 360 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.23 - 0.25 - 0.28 g |
| Pojemność magazynka | 30 BB |
| Tryby ognia | safe/semi-auto/full-auto |
| Typ pistoletu gazowego | GBB |
| Blow Back | Tak, gazowy |
| Gaz napędowy | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 65 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 130 m/s [427 fps] |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 135 m/s [443 fps] |












































