VSR-10 G-Spec változat, Tokyo Marui
Kézi rugós airsoft fegyver VSR-10 G Spec verzió a Tokyo Marui-tól. További
VSR-10 G-Spec verzió, Tokyo Marui
A kézi rugós airsoft fegyver VSR-10 G Spec verziója robusztus fém csővel és állítható hop-up rendszerrel rendelkezik, amely a tőke külső részén található la ever segítségével állítható. Az alapmodell tartalmaz egy távcső rögzítő alapot, levehető hangtompítót és hevederforgatót. Kiváló választás kezdő mesterlövészek számára.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a VSR-10 G-Spec verzió, Tokyo Marui termékről a könyvjelzők között találhatók.
A kézi rugós airsoft fegyver VSR-10 G Spec verziója robusztus fém csővel és állítható hop-up rendszerrel rendelkezik, amely a tőke külső részén található la ever segítségével állítható. Az alapmodell tartalmaz egy távcső rögzítő alapot, levehető hangtompítót és hevederforgatót. Kiváló választás kezdő mesterlövészek számára.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a VSR-10 G-Spec verzió, Tokyo Marui termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 950/1135 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2,1 kg |
| Belső cső hossza | 303 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 30 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |

























