Power Custom G36C, 150 m, s AirsoftGuns, CM.011
A Power Custom elektromos airsoft fegyver G36C [CM.011] professzionálisan továbbfejlesztett változata, amelynek csőtorkolati sebessége akár 150 m/s is lehet. Ez nem egy szabványos sorozatgyártású termék Kínából vagy Tajvanból, ahol a fegyverek gyártására nem fordítanak sok időt és figyelmet. A fejlesztést több mint tíz éves tapasztalattal és rengeteg elégedett ügyféllel rendelkező cégünk végezte. A Power Custom azt sugallja, hogy a fegyvert különösen nagy hangsúlyt fektetve a nagy teljesítményű fegyverekre tervezték. Konfigurációk az optimális teljesítmény, a nagy tűzgyorsaság, a jó tartósság és a megbízhatóság érdekében. További
Power Custom G36C, 150 m, s AirsoftGuns, CM.011
A Power Custom G36C [CM.011] elektromos airsoft fegyver professzionálisan frissített változata, amelynek csőtorkolati sebessége eléri a 150 m/s-ot. Ez nem egy szabványos sorozatgyártású termék Kínában vagy Tajvanon, ahol a fegyverekre nem fordíthatnak sok időt és figyelmet. A fejlesztést több mint tíz éves tapasztalattal és több tízezer elégedett ügyféllel rendelkező cégünk végezte. A Power Custom elnevezés arra utal, hogy a fegyvert kifejezetten a nagy teljesítményű fegyverekre helyezve a hangsúlyt tervezték. A konfiguráció követelményei a maximális teljesítmény, a nagy tűzgyorsaság, a jó tartósság és a megbízhatóság. Akárcsak a valódi fegyver, ez a fegyver is nagyrészt minőségi ABS műanyagból készült. A felső hordozófogantyú hosszú RIS sínnel rendelkezik, amelyhez különböző távcsövek és vörös pontok rögzíthetők. A rövidebb RIS kézvédő sín fémből készült, és bármilyen taktikai kiegészítő használatát lehetővé teszi. A fegyvert a SHS kedvenc alkatrészeivel szerelték fel, amely világszerte vezető szerepet tölt be az AEG-k fejlesztésében. A következő alkatrészeket használták...
Teljes hengerkészlet az SHS-től:
CNC fém dugattyúfej csapággyal
SHS fém hengerfej G36
Csiszolt rozsdamentes acél henger M4
Terhelésálló alkatrészek az SHS-től:
Precíz dugattyú acélfogakkal
Fogaskerék-készlet Helical - szuper terhelés (100:300)
Forgó rugós vezető a sebességváltóhoz v. 3
Teljesítménymodulok az SHS-től:
Rövid motor SHS - Heavy-
Rugó M140
És a többi:
Szűk sugár AUG - 24,8 mm
Késleltető klip SHS
Aranyozott T-Dean csatlakozó
Univerzális MOS FET kapcsoló készlet - Standard típus
A fegyver M140 rugóval és hozzáadott hengerkészlettel van felszerelve, és jó beállítással 150 m/s teljesítmény érhető el. A fegyver luxusfelszereltségű, alacsony ellenállású vezetékekkel és szilícium MOS FET kapcsolóval, amely erős rugókkal elengedhetetlen, de a gyártók és kiskereskedők gyakran alábecsülik. A csomag nem tartalmaz töltőt vagy akkumulátort, ezért javasoljuk, hogy rendeljen ilyen típusúkat. Lásd az ajánlott kiegészítők fület. A csomaghoz tisztító rúd és egy feltekerhető, nagy kapacitású, 470 BB-t tartalmazó tár tartozik.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a Power Custom G36C, 150 m, s AirsoftGuns, CM.011 termékről a könyvjelzők között találhatók.
A Power Custom G36C [CM.011] elektromos airsoft fegyver professzionálisan frissített változata, amelynek csőtorkolati sebessége eléri a 150 m/s-ot. Ez nem egy szabványos sorozatgyártású termék Kínában vagy Tajvanon, ahol a fegyverekre nem fordíthatnak sok időt és figyelmet. A fejlesztést több mint tíz éves tapasztalattal és több tízezer elégedett ügyféllel rendelkező cégünk végezte. A Power Custom elnevezés arra utal, hogy a fegyvert kifejezetten a nagy teljesítményű fegyverekre helyezve a hangsúlyt tervezték. A konfiguráció követelményei a maximális teljesítmény, a nagy tűzgyorsaság, a jó tartósság és a megbízhatóság. Akárcsak a valódi fegyver, ez a fegyver is nagyrészt minőségi ABS műanyagból készült. A felső hordozófogantyú hosszú RIS sínnel rendelkezik, amelyhez különböző távcsövek és vörös pontok rögzíthetők. A rövidebb RIS kézvédő sín fémből készült, és bármilyen taktikai kiegészítő használatát lehetővé teszi. A fegyvert a SHS kedvenc alkatrészeivel szerelték fel, amely világszerte vezető szerepet tölt be az AEG-k fejlesztésében. A következő alkatrészeket használták...
Teljes hengerkészlet az SHS-től:
CNC fém dugattyúfej csapággyal
SHS fém hengerfej G36
Csiszolt rozsdamentes acél henger M4
Terhelésálló alkatrészek az SHS-től:
Precíz dugattyú acélfogakkal
Fogaskerék-készlet Helical - szuper terhelés (100:300)
Forgó rugós vezető a sebességváltóhoz v. 3
Teljesítménymodulok az SHS-től:
Rövid motor SHS - Heavy-
Rugó M140
És a többi:
Szűk sugár AUG - 24,8 mm
Késleltető klip SHS
Aranyozott T-Dean csatlakozó
Univerzális MOS FET kapcsoló készlet - Standard típus
A fegyver M140 rugóval és hozzáadott hengerkészlettel van felszerelve, és jó beállítással 150 m/s teljesítmény érhető el. A fegyver luxusfelszereltségű, alacsony ellenállású vezetékekkel és szilícium MOS FET kapcsolóval, amely erős rugókkal elengedhetetlen, de a gyártók és kiskereskedők gyakran alábecsülik. A csomag nem tartalmaz töltőt vagy akkumulátort, ezért javasoljuk, hogy rendeljen ilyen típusúkat. Lásd az ajánlott kiegészítők fület. A csomaghoz tisztító rúd és egy feltekerhető, nagy kapacitású, 470 BB-t tartalmazó tár tartozik.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a Power Custom G36C, 150 m, s AirsoftGuns, CM.011 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 500/718 mm |
| Fegyver súlya | 2,7 kg |
| Belső cső hossza | 247 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.28 - 0.30 g |
| Tárkapacitás | 470 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | VB Li-Pol 11.1V, 1300mAh, 15C |
| Csatlakozó típusa | T-Dean |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Gearbox típusa | reinforced version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short SHS - hi-torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 75 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 150 m/s [492 fps] |
































