G36C, 2. generáció, TAN, Jing Gong, JG0638T
Automatikus elektromos airsoft fegyver. A G36C [G608, JG-0638T] modell replikája sivatagi színben a Jing Gong gyártótól. További
G36C, gen. 2, TAN, Jing Gong, JG0638T
Automatikus elektromos airsoft fegyver. A G36C [G608, JG-0638T] modell replikája sivatagi színben a Jing Gong gyártótól. A C jelölés a Compact sorozatból származik, nem a Commando sorozatból. Akárcsak a valódi fegyverek, ez a fegyver is nagyrészt kiváló minőségű ABS műanyagból készült. A felső hordozófogantyú hosszú RIS sínnel rendelkezik, amelyre különböző távcsövek, red dot célzók és egyéb célzók szerelhetők. A kézvédő alsó részén található rövidebb RIS sín fémből készült, és számos taktikai kiegészítő használatát teszi lehetővé. Az olyan vezérlők, mint a választókar, a feszítőkar és a tárkioldó gomb, mindkét kézzel kezelhetők. A fegyver modellje számos hevederforgatóval és összecsukható állvánnyal rendelkezik.A fémmel megerősített III. generációs sebességváltó alapvető fém fogaskerekeket, 7 mm-es fém perselyeket, fém rugóvezetőt, sárgaréz hengeret, M120 rugót, műanyag hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Jól megoldott műanyag hop-up kamra és belső cső található benne, felületkezelés nélkül, 6,08 mm átmérővel. A csomag tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1100 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), tisztító rudat és egy Wind Up Hi-cap 470 rds tárral.
A 2. generációs legújabb fegyverek lehetőséget nyújtanak a csővégsebesség szabályozására. A sebességváltóban található speciális rugóvezető lehetővé teszi a rugó nagyobb vagy kisebb összenyomását. Ennek köszönhetően a csővégsebesség 110-120 m/s tartományban változtatható. A szabályozás a válltámasz lehajtása után történik, az illesztett imbuszkulcs (2,5 mm) becsavarásával a sebességváltó hátsó részén található lyukba.
A G36C, gen. 2, TAN, Jing Gong, JG0638T termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver. A G36C [G608, JG-0638T] modell replikája sivatagi színben a Jing Gong gyártótól. A C jelölés a Compact sorozatból származik, nem a Commando sorozatból. Akárcsak a valódi fegyverek, ez a fegyver is nagyrészt kiváló minőségű ABS műanyagból készült. A felső hordozófogantyú hosszú RIS sínnel rendelkezik, amelyre különböző távcsövek, red dot célzók és egyéb célzók szerelhetők. A kézvédő alsó részén található rövidebb RIS sín fémből készült, és számos taktikai kiegészítő használatát teszi lehetővé. Az olyan vezérlők, mint a választókar, a feszítőkar és a tárkioldó gomb, mindkét kézzel kezelhetők. A fegyver modellje számos hevederforgatóval és összecsukható állvánnyal rendelkezik.A fémmel megerősített III. generációs sebességváltó alapvető fém fogaskerekeket, 7 mm-es fém perselyeket, fém rugóvezetőt, sárgaréz hengeret, M120 rugót, műanyag hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Jól megoldott műanyag hop-up kamra és belső cső található benne, felületkezelés nélkül, 6,08 mm átmérővel. A csomag tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1100 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), tisztító rudat és egy Wind Up Hi-cap 470 rds tárral.
A 2. generációs legújabb fegyverek lehetőséget nyújtanak a csővégsebesség szabályozására. A sebességváltóban található speciális rugóvezető lehetővé teszi a rugó nagyobb vagy kisebb összenyomását. Ennek köszönhetően a csővégsebesség 110-120 m/s tartományban változtatható. A szabályozás a válltámasz lehajtása után történik, az illesztett imbuszkulcs (2,5 mm) becsavarásával a sebességváltó hátsó részén található lyukba.
A G36C, gen. 2, TAN, Jing Gong, JG0638T termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 718/500 mm |
| Fegyver súlya | 2,85 kg |
| Belső cső hossza | 247 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 470 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short genuine |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |





























