SCAR Light, FN Herstal, TAN, Cyma, CM.063 TN
Elektromos airsoft fegyver. A Cyma SCAR Light [CM.063 TN] modelljének replikája, amelyet az FN Herstal és a CyberGun licencével gyártanak, teljes fém kivitelben és TAN színben. További
SCAR Light, FN Herstal, TAN, Cyma, CM.063 TN
Elektromos airsoft fegyverek. A Cyma SCAR Light [CM.063 TN] modelljének replikája, amelyet az FN Herstal és a CyberGun licencével gyártottak, teljes fém kivitelben és TAN színben. A Special Operations Combat Assault Gun (SCAR) egy fegyver, amelyet a belga FN-Herstal cég tervezett, amely a népszerű P90 fegyver fejlesztése mögött is áll. A SCAR fegyvert szándékosan úgy tervezték, hogy a jövőben speciális katonai egységek fegyverként használhassák. Az igazi fegyverben nagy mennyiségben használnak erős és tartós műanyagokat, amelyek minimális karbantartást igényelnek és ellenállnak a durva kezelésnek.
A SCAR összecsukható és csúsztatható állvánnyal (3 pozíció) rendelkezik, amely gyorsbeállítható arcpárnával is el van látva. A test felső része alumíniumötvözetből készült, és számos RIS sínnel van felszerelve, amelyekhez olyan kiegészítők rögzíthetők, mint a Red Dots, lézer, zseblámpa, taktikai markolat stb. A fém elülső és hátsó célzók állíthatóak és összecsukhatóak. A fém külső cső kompenzátorral van felszerelve, amely 14 mm-es balra forgó menettel van rögzítve.
Ez az airsoft replika fémmel megerősített v. 2 sebességváltóval, kiváló minőségű acél fogaskerekekkel, precíziós fém 7 mm-es csapágyakkal, M120 rugóval, műanyag hengerfejjel (excentrikus kipufogó) és ellennyomásos dugattyúfejjel rendelkezik. A csomag tartalmaz egy műanyag tisztító rudat és egy nagy kapacitású M4 típusú forgó tár 300 BB-hez (hicap).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a SCAR Light, FN Herstal, TAN, Cyma, CM.063 TN termékről a könyvjelzők között találhatók.
Elektromos airsoft fegyverek. A Cyma SCAR Light [CM.063 TN] modelljének replikája, amelyet az FN Herstal és a CyberGun licencével gyártottak, teljes fém kivitelben és TAN színben. A Special Operations Combat Assault Gun (SCAR) egy fegyver, amelyet a belga FN-Herstal cég tervezett, amely a népszerű P90 fegyver fejlesztése mögött is áll. A SCAR fegyvert szándékosan úgy tervezték, hogy a jövőben speciális katonai egységek fegyverként használhassák. Az igazi fegyverben nagy mennyiségben használnak erős és tartós műanyagokat, amelyek minimális karbantartást igényelnek és ellenállnak a durva kezelésnek.
A SCAR összecsukható és csúsztatható állvánnyal (3 pozíció) rendelkezik, amely gyorsbeállítható arcpárnával is el van látva. A test felső része alumíniumötvözetből készült, és számos RIS sínnel van felszerelve, amelyekhez olyan kiegészítők rögzíthetők, mint a Red Dots, lézer, zseblámpa, taktikai markolat stb. A fém elülső és hátsó célzók állíthatóak és összecsukhatóak. A fém külső cső kompenzátorral van felszerelve, amely 14 mm-es balra forgó menettel van rögzítve.
Ez az airsoft replika fémmel megerősített v. 2 sebességváltóval, kiváló minőségű acél fogaskerekekkel, precíziós fém 7 mm-es csapágyakkal, M120 rugóval, műanyag hengerfejjel (excentrikus kipufogó) és ellennyomásos dugattyúfejjel rendelkezik. A csomag tartalmaz egy műanyag tisztító rudat és egy nagy kapacitású M4 típusú forgó tár 300 BB-hez (hicap).
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a SCAR Light, FN Herstal, TAN, Cyma, CM.063 TN termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 790/730/540 mm |
| Fegyver súlya | 3,4 kg |
| Belső cső hossza | 275 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0,20 - 0,23 - 0,25 g |
| Tárkapacitás | 300 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8,4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi/auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version 2 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushings, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 65 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 125 m/s [410 fps] |












































