Mauser KAR98K, gáz, valódi fa, D-Boys, BY-102BA
Gázüzemű airsoft fegyver. A Mauser KAR98K modell replikája fa kivitelben. További
Mauser KAR98K, gáz, valódi fa, D-Boys, BY-102BA
Gázos airsoft pisztoly. A Mauser KAR98K modell replikája fa nyéllel, fém csővel és testtel, fém belső mechanizmussal. Tartalmaz 5 darab fém hüvelyt, amelyek BB-k táraként szolgálnak, és amelyeket a pisztoly lövés közben kilök.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a Mauser KAR98K, gáz, valódi fa, D-Boys, BY-102BA termékről a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft pisztoly. A Mauser KAR98K modell replikája fa nyéllel, fém csővel és testtel, fém belső mechanizmussal. Tartalmaz 5 darab fém hüvelyt, amelyek BB-k táraként szolgálnak, és amelyeket a pisztoly lövés közben kilök.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a Mauser KAR98K, gáz, valódi fa, D-Boys, BY-102BA termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1100 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,2 kg |
| Belső cső hossza | 500 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 5x cartridge 1 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 150 m/s [492 fps] |


















