Mosin Nagant, gáz, műanyag, PPS, G-1
Gázüzemű airsoft fegyver. Mosin Nagant modell replika [G-1] a PPS-től. Olcsóbb fegyvermodell műanyag, fa utánzatú markolattal, a többi alkatrész fém. További
Mosin Nagant, gáz, műanyag, PPS, G-1
Gázüzemű airsoft fegyver. Mosin Nagant [G-1] replika a PPS-től. Olcsóbb modell, műanyag, fa utánzatú markolattal, a többi alkatrész fém. A 1891/30-as modell replikájának hiteles benyomását a fedél felső oldalán található kortárs dombornyomás adja.A fegyver alapmodellje hevederforgatókkal és teljesen állítható célzóberendezéssel van felszerelve. A gyártó olyan műszaki megoldást választott, amelyben a gáz visszavezetésre kerül. A tár nélküli BB-k közvetlenül a fegyverbe kerülnek, miután felemelték az alsó fedelet.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a Mosin Nagant, gáz, műanyag, PPS, G-1 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Gázüzemű airsoft fegyver. Mosin Nagant [G-1] replika a PPS-től. Olcsóbb modell, műanyag, fa utánzatú markolattal, a többi alkatrész fém. A 1891/30-as modell replikájának hiteles benyomását a fedél felső oldalán található kortárs dombornyomás adja.A fegyver alapmodellje hevederforgatókkal és teljesen állítható célzóberendezéssel van felszerelve. A gyártó olyan műszaki megoldást választott, amelyben a gáz visszavezetésre kerül. A tár nélküli BB-k közvetlenül a fegyverbe kerülnek, miután felemelték az alsó fedelet.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a Mosin Nagant, gáz, műanyag, PPS, G-1 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1235 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,54 kg |
| Belső cső hossza | 650 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.28 - 0.30 g |
| Tárkapacitás | 15 BB |
| Tűz módok | one-shot |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 135 m/s [443 fps] |
















