CZ SP-01 SHADOW, GBB, fém csúszka, ASG
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel és eredeti gravírozással a fém csúszkán. A CZ SP-01 SHADOW teljes fém airsoft replikája, az ASG licencével gyártva. További
CZ SP-01 SHADOW, GBB, fém csúszka, ASG
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel és eredeti gravírozással a fém csúszkán. A CZ SP-01 SHADOW teljes fém airsoft replikája, amelyet az ASG licencével gyártottak. Ezt a CZ (CESKA ZBROJOVKA) speciális módosítását főként céllövészethez és IPSC sportlövészethez használják. Hitelesen kidolgozott pisztoly állítható hop-up rendszerrel, mozgatható csúszkával, állítható ravaszokkal, kétkezes SAFE karral és funkcionális reteszelővel. A kiváló, kifinomult ergonómiai modell további jellemzői a valósághűen azonos szétszerelés, az SA/DA ravaszmechanizmus és az összes többi funkcionális vezérlő. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését, a vörös száloptikai célzó pedig megkönnyíti a gyorsabb célzást.
A CZ SP-01 SHADOW, GBB, fém csúszka, ASG termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel és eredeti gravírozással a fém csúszkán. A CZ SP-01 SHADOW teljes fém airsoft replikája, amelyet az ASG licencével gyártottak. Ezt a CZ (CESKA ZBROJOVKA) speciális módosítását főként céllövészethez és IPSC sportlövészethez használják. Hitelesen kidolgozott pisztoly állítható hop-up rendszerrel, mozgatható csúszkával, állítható ravaszokkal, kétkezes SAFE karral és funkcionális reteszelővel. A kiváló, kifinomult ergonómiai modell további jellemzői a valósághűen azonos szétszerelés, az SA/DA ravaszmechanizmus és az összes többi funkcionális vezérlő. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését, a vörös száloptikai célzó pedig megkönnyíti a gyorsabb célzást.
A CZ SP-01 SHADOW, GBB, fém csúszka, ASG termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 212 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 1,105 kg |
| Belső cső hossza | 110 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 26 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 95 m/s [312 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 95 m/s [312 fps] |



































