M700 AICS, Tanaka Works
Gázüzemű airsoft fegyver. TW Replica modell M700 AICS a Tanaka Works-tól. További
M700 AICS, Tanaka Works
A M700 AICS mesterlövészpuska az eredeti L96A1 brit fegyverek alapján készült, amelyeket az Accuracy International gyárt. A fegyvert a NATO erők és a különleges rendőri erők használják. Az M700 AICS airsoft fegyvermodellt a Tanaka Works gyártja. A fegyver valósághűen kialakított állvánnyal, valós súlyú és hosszú, lazán rögzített fémcsővel rendelkezik, amely a valódi fegyver kialakítását utánozza. Az alapmodell fegyver hevederforgatókkal és forgócsapokkal van felszerelve a rögzítő sínre. A fegyver forradalmian új hop-up mechanizmussal rendelkezik, amely a rögzítő sín forgógombjával kényelmesen kezelhető. A fegyver kétlábú állvánnyal felszerelhető. A M700 AICS gázos mesterlövészpuska hosszú belső csővel rendelkezik, ami kiváló pontosságot garantál. Jelenleg ez az egyik legjobb tömeggyártású mesterlövész airsoft puska (az M24 és az M700 Police SWS mellett), amely jó hatótávolsággal rendelkezik, és a csővégsebessége abszolút verhetetlen. Ezek az új generációs fegyverek hosszabb fúvókával is rendelkeznek, ami jelentősen javítja a pontosságot a TW régebbi generációs fegyvereihez képest. A fegyverek elküldése előtt elvégezzük a szükséges beállításokat a fegyverek maximális teljesítményének beállításához.
Az M700 AICS, Tanaka Works termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
A M700 AICS mesterlövészpuska az eredeti L96A1 brit fegyverek alapján készült, amelyeket az Accuracy International gyárt. A fegyvert a NATO erők és a különleges rendőri erők használják. Az M700 AICS airsoft fegyvermodellt a Tanaka Works gyártja. A fegyver valósághűen kialakított állvánnyal, valós súlyú és hosszú, lazán rögzített fémcsővel rendelkezik, amely a valódi fegyver kialakítását utánozza. Az alapmodell fegyver hevederforgatókkal és forgócsapokkal van felszerelve a rögzítő sínre. A fegyver forradalmian új hop-up mechanizmussal rendelkezik, amely a rögzítő sín forgógombjával kényelmesen kezelhető. A fegyver kétlábú állvánnyal felszerelhető. A M700 AICS gázos mesterlövészpuska hosszú belső csővel rendelkezik, ami kiváló pontosságot garantál. Jelenleg ez az egyik legjobb tömeggyártású mesterlövész airsoft puska (az M24 és az M700 Police SWS mellett), amely jó hatótávolsággal rendelkezik, és a csővégsebessége abszolút verhetetlen. Ezek az új generációs fegyverek hosszabb fúvókával is rendelkeznek, ami jelentősen javítja a pontosságot a TW régebbi generációs fegyvereihez képest. A fegyverek elküldése előtt elvégezzük a szükséges beállításokat a fegyverek maximális teljesítményének beállításához.
Az M700 AICS, Tanaka Works termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1105 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 4,3 kg |
| Belső cső hossza | 590 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.36 - 0.40 - 0.43 g |
| Tárkapacitás | 29 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 80 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 160 m/s [525 fps] |


































