MG42, AGM, MG42
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az AGM német MG42 [MG42] géppuska modelljének replikája. Csakúgy, mint a valódi fegyver, ez a fegyver is nagyrészt fémből és valódi fából készült (nincs műanyag utánzat a maximális realizmus és utánzás érdekében!). További
MG42, AGM, MG42
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az AGM MG42 [MG42] német géppuska modelljének replikája. Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is nagyrészt fémből és valódi fából készült (nincs műanyag utánzat a maximális realizmus és utánzás érdekében!). Robusztus kivitelű könnyű géppuska, közelebbről megnézve örömmel fogja tapasztalni a nagyon precíz kivitelezést, a teljesen állítható hátsó célzót, az összecsukható elülső célzót és a teljesen működőképes választókarot. A csomag tartalmaz egy összecsukható kétlábú állványt és egy xhi-cap tárat. Az állvány és a tár acélból készültek, így súlyuk (1,78 kg) jelentősen befolyásolja a fegyver súlyát. Figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). Ez a második világháborúban egyedülálló fegyver kiválóan bővíti ezeknek a kevésbé ismert és a csatatereken kevésbé elterjedt fegyvereknek az exkluzív kínálatát.A fémmel megerősített MG42 sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 8 mm-es golyóscsapágyakat, fém hop-up kamrát, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1100 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), tisztító rudat, kétlábú állványt és egy elektromos felhúzható, 2500 BB-t befogadó nagy kapacitású tárat.
Az MG42, AGM, MG42 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az AGM MG42 [MG42] német géppuska modelljének replikája. Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is nagyrészt fémből és valódi fából készült (nincs műanyag utánzat a maximális realizmus és utánzás érdekében!). Robusztus kivitelű könnyű géppuska, közelebbről megnézve örömmel fogja tapasztalni a nagyon precíz kivitelezést, a teljesen állítható hátsó célzót, az összecsukható elülső célzót és a teljesen működőképes választókarot. A csomag tartalmaz egy összecsukható kétlábú állványt és egy xhi-cap tárat. Az állvány és a tár acélból készültek, így súlyuk (1,78 kg) jelentősen befolyásolja a fegyver súlyát. Figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). Ez a második világháborúban egyedülálló fegyver kiválóan bővíti ezeknek a kevésbé ismert és a csatatereken kevésbé elterjedt fegyvereknek az exkluzív kínálatát.A fémmel megerősített MG42 sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 8 mm-es golyóscsapágyakat, fém hop-up kamrát, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1100 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó), tisztító rudat, kétlábú állványt és egy elektromos felhúzható, 2500 BB-t befogadó nagy kapacitású tárat.
Az MG42, AGM, MG42 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1225 mm |
| Fegyver súlya | 6,50 kg |
| Belső cső hossza | 650 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 2500 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version MG42 |
| Csapágy típusa | 8 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 115 m/s [377 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 125 m/s [410 fps] |

















