CA249 Para, Classic Army
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Classic Army FN M249 Minimi Para modelljének replikája. További
CA249 Para, Classic Army
A FN Minimi M249 gyalogsági könnyű géppuska a FN - Herstal által lett tervezve. A fegyver fő előnye a rendkívül nagy pontosság és a tűzgyorsaság. Az 5,56x45 mm (.223Rem) lőszer betöltéséhez M16 gépkarabélyokhoz használt lőszerövet vagy standard tárat használnak. Ez a géppuska (SAW - Squad Automatic Weapon - automatikus fegyver csapatok számára) különböző hadseregekben talált alkalmazást. A CA249 Para airsoft fegyver modelljét a Classic Army gyártja. A fegyvert a részletek realisztikus kidolgozása, a rendkívül magas fémtartalom, a nagy súly és a nagy robusztusság jellemzi. A fegyverhez tartozik egy állítható kétlábú állvány, 300 töltényes tár, masszív fém állványdugó és RIS sín a csúszka tetején. Az airsoft modell, akárcsak a valódi fegyver, az M16 fegyverekhez tervezett standard tárakkal vagy egy speciális elektromos doboztárral, amely 2400 BB-t tartalmaz, tölthető. A fegyver új, masszív sebességváltóval, 8 mm-es golyóscsapágyakkal, nagy sebességű és nagy nyomatékú motorral, valamint fém rugóvezetővel rendelkezik. A fegyver könnyen fejleszthető, mivel más Classic Army fegyverekhez hasonlóan kiváló minőségű, megerősített belső alkatrészekkel rendelkezik.
A CA249 Para, Classic Army termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
A FN Minimi M249 gyalogsági könnyű géppuska a FN - Herstal által lett tervezve. A fegyver fő előnye a rendkívül nagy pontosság és a tűzgyorsaság. Az 5,56x45 mm (.223Rem) lőszer betöltéséhez M16 gépkarabélyokhoz használt lőszerövet vagy standard tárat használnak. Ez a géppuska (SAW - Squad Automatic Weapon - automatikus fegyver csapatok számára) különböző hadseregekben talált alkalmazást. A CA249 Para airsoft fegyver modelljét a Classic Army gyártja. A fegyvert a részletek realisztikus kidolgozása, a rendkívül magas fémtartalom, a nagy súly és a nagy robusztusság jellemzi. A fegyverhez tartozik egy állítható kétlábú állvány, 300 töltényes tár, masszív fém állványdugó és RIS sín a csúszka tetején. Az airsoft modell, akárcsak a valódi fegyver, az M16 fegyverekhez tervezett standard tárakkal vagy egy speciális elektromos doboztárral, amely 2400 BB-t tartalmaz, tölthető. A fegyver új, masszív sebességváltóval, 8 mm-es golyóscsapágyakkal, nagy sebességű és nagy nyomatékú motorral, valamint fém rugóvezetővel rendelkezik. A fegyver könnyen fejleszthető, mivel más Classic Army fegyverekhez hasonlóan kiváló minőségű, megerősített belső alkatrészekkel rendelkezik.
A CA249 Para, Classic Army termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 790/920 mm |
| Fegyver súlya | 6,3 kg |
| Belső cső hossza | 363 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 300 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | version CA249 |
| Csapágy típusa | 8 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | High Speed & High Torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 48 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 95 m/s [312 fps] |


















