M4 S-System, Well, MR799
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az M4 S-System [MR799] modell replikája műanyag kivitelben a Well gyártótól. További
M4 S-System, Well, MR799
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az M4 S-System [MR799] modell replikája műanyag kivitelben. A RIS kézvédő lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését és használatát. Modern típusú M4 taktikai állvány (4 pozícióban állítható) és felső RIS alapok a hordozófogantyúkban, amelyekre a replika vörös pontos célzót lehet felszerelni. A tár körülbelül 400 golyót tartalmaz, amelyek könnyen kiszáríthatók a tár tetején található zárható nyíláson keresztül. Ezután csak le kell tölteni a hajtóművet a nyomórugóval, és az egész golyósor azonnal használatra kész. A csomag része a már említett célzó (könnyű, nem állítható), imitált hangtompítók, kétpontos heveder, AN/PEQ doboz (kék színű) és egy elülső függőleges markolat. A választott műszaki megoldások, a felhasznált anyagok és az airsoft modell gyártási költségei miatt nem számíthat túl hosszú élettartamra vagy frissítési lehetőségekre.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk az M4 S-System, Well, MR799 termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az M4 S-System [MR799] modell replikája műanyag kivitelben. A RIS kézvédő lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését és használatát. Modern típusú M4 taktikai állvány (4 pozícióban állítható) és felső RIS alapok a hordozófogantyúkban, amelyekre a replika vörös pontos célzót lehet felszerelni. A tár körülbelül 400 golyót tartalmaz, amelyek könnyen kiszáríthatók a tár tetején található zárható nyíláson keresztül. Ezután csak le kell tölteni a hajtóművet a nyomórugóval, és az egész golyósor azonnal használatra kész. A csomag része a már említett célzó (könnyű, nem állítható), imitált hangtompítók, kétpontos heveder, AN/PEQ doboz (kék színű) és egy elülső függőleges markolat. A választott műszaki megoldások, a felhasznált anyagok és az airsoft modell gyártási költségei miatt nem számíthat túl hosszú élettartamra vagy frissítési lehetőségekre.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk az M4 S-System, Well, MR799 termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 980/790/720 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 1,60 kg |
| Belső cső hossza | 310 mm |
| Hop‑Up típusa | nélkül hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 400 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 30 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 66 m/s [217 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 75 m/s [246 fps] |













