CZ SP-01 SHADOW, ASG
Rugós meghajtású airsoft pisztoly. Az ASG licencével gyártott CZ SP-01 SHADOW modell replikája. Szépen kidolgozott pisztoly, eredeti CZ Uhersky Brod gravírozással a tolózáron. További
CZ SP-01 SHADOW, ASG
Rugós meghajtású airsoft pisztoly. Az ASG licencével gyártott CZ SP-01 SHADOW modell replikája. Szépen kidolgozott fegyver funkcionális biztonsági retesszel, fényáteresztő célzóval, eredeti megjelenésű tárral és eredeti CZ Uhersky Brod gravírozással a csúszkán. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését. Az ergonómikus markolat és a durva gumibevonatú markolatok kényelmes és biztonságos fogást biztosítanak.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a CZ SP-01 SHADOW, ASG termékről a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft pisztoly. Az ASG licencével gyártott CZ SP-01 SHADOW modell replikája. Szépen kidolgozott fegyver funkcionális biztonsági retesszel, fényáteresztő célzóval, eredeti megjelenésű tárral és eredeti CZ Uhersky Brod gravírozással a csúszkán. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését. Az ergonómikus markolat és a durva gumibevonatú markolatok kényelmes és biztonságos fogást biztosítanak.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a CZ SP-01 SHADOW, ASG termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 210 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,5 kg |
| Belső cső hossza | 95 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.20g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 g |
| Tárkapacitás | 14 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 32 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 63 m/s [207 fps] |
























