M4 CQB-R, nejlon, TAN, Cyma Sport, CM.606
Elektromos airsoft fegyver. Az M4 CQB-R [CM.606] Cyma Sport Edition replikája homok színű kivitelben. További
M4 CQB-R, nylon, TAN, Cyma Sport, CM.606
Elektromos airsoft fegyver. Az M4 CQB-R [CM.606] Cyma Sport Edition replikája homok színű kivitelben. A népszerű CM.5XX sorozatot követően egy újabb, alacsonyabb árkategóriájú, teljes egészében műanyagból készült M4 fegyversorozat, a CM.6XX sorozat jelenik meg a piacon, amely áraival ismét a kezdő lövészeket célozza meg. Ez a márka ismét nem okozott csalódást kivitelezésével, így továbbra is népszerű marad az airsoft közösség széles körében. A külső alkatrészek többsége szilárd, üvegszállal megerősített nylon műanyagból készült. A teljes külső cső és a csúszó válltámasz cső fémből készült.
A fegyver a legújabb kiadásból származik, amelynek újratervezett teste funkcionális kivetőnyílással, reteszfogantyúval és fém utánzatú retesszel rendelkezik. Rövidített M4 típus műanyag RIS előmarkolattal, taktikai Crane összecsukható csővel (6 pozíció) és eltávolítható hátsó célzókészülékkel, amely különböző optikákkal vagy Red Dots-okkal cserélhető. A test és a cső között egy kétoldalas acélpánt található, amely a heveder rögzítésére szolgál.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 8 mm-es kereszthornyos csapágyakat, M125 rugót, műanyag rugóvezetőt, eloxált felületű alumínium henger, megerősített hengerfejet és ellennyomásos dugattyúfejet tartalmaz. A belső cső szintén eloxált alumíniumból készült, a hop-up kamra pedig alapszintű, ezért műanyagból készült. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1200 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), műanyag csőtisztító rúd és nagy kapacitású fém tár 300 BB-hez (Hicap).
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra osztott felosztásra: Sport, Standard és Platinum.
2025 óta a Cyma Sport Edition számos fejlesztésen esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up buckings, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Elektromos airsoft fegyver. Az M4 CQB-R [CM.606] Cyma Sport Edition replikája homok színű kivitelben. A népszerű CM.5XX sorozatot követően egy újabb, alacsonyabb árkategóriájú, teljes egészében műanyagból készült M4 fegyversorozat, a CM.6XX sorozat jelenik meg a piacon, amely áraival ismét a kezdő lövészeket célozza meg. Ez a márka ismét nem okozott csalódást kivitelezésével, így továbbra is népszerű marad az airsoft közösség széles körében. A külső alkatrészek többsége szilárd, üvegszállal megerősített nylon műanyagból készült. A teljes külső cső és a csúszó válltámasz cső fémből készült.
A fegyver a legújabb kiadásból származik, amelynek újratervezett teste funkcionális kivetőnyílással, reteszfogantyúval és fém utánzatú retesszel rendelkezik. Rövidített M4 típus műanyag RIS előmarkolattal, taktikai Crane összecsukható csővel (6 pozíció) és eltávolítható hátsó célzókészülékkel, amely különböző optikákkal vagy Red Dots-okkal cserélhető. A test és a cső között egy kétoldalas acélpánt található, amely a heveder rögzítésére szolgál.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 8 mm-es kereszthornyos csapágyakat, M125 rugót, műanyag rugóvezetőt, eloxált felületű alumínium henger, megerősített hengerfejet és ellennyomásos dugattyúfejet tartalmaz. A belső cső szintén eloxált alumíniumból készült, a hop-up kamra pedig alapszintű, ezért műanyagból készült. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1200 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), műanyag csőtisztító rúd és nagy kapacitású fém tár 300 BB-hez (Hicap).
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra osztott felosztásra: Sport, Standard és Platinum.
2025 óta a Cyma Sport Edition számos fejlesztésen esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up buckings, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 785/705 mm |
| Fegyver súlya | 2,3 kg |
| Belső cső hossza | 280 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0,23 - 0,25 g |
| Tárkapacitás | 300 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9,6V/1600 mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi/auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version 2 (8 mm) |
| Csapágy típusa | 8 mm, bushings, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 110 m/s [361 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 130 m/s [427 fps] |
















































