M3A1 Grease gun, blowback nélkül, Snow Wolf, SW-M6-02
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M3A1 Grease gun modell másolata, blowback rendszer nélkül [SW-M6-02]. További
M3A1 Grease gun, blowback nélkül, Snow Wolf, SW-M6-02
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M3A1 Grease gun modell másolata blowback rendszer nélkül [SW-M6-02]. Az igazi fegyverhez hasonlóan nagy részben préselt acélból készült, csak a külső cső fémötvözetből. A fegyveren nem találsz műanyag alkatrészeket, így maximálisan hű a valósághoz! Ez az egyszerű és robusztus géppuska szokatlan megjelenése miatt kapta a „Grease gun” becenevet. A legújabb, M3A1 jelölésű változat a korábbi modelltől abban különbözik, hogy a test bal oldalán nincs feszítőkar. A gyártó egy nagyon kicsi akkumulátort helyezett el a pisztolymarkolatban. A fegyver mechanikus biztonsági rendszerét porvédő fedél zárja le. Ez a második világháborúban egyedülálló fegyver 50 évig szolgált az amerikai hadseregben, így biztosan bővíti kiváló exkluzív kínálatunkat ezekkel a kevésbé ismert és a csatatereken kevésbé elterjedt fegyverekkel.
A tipikus fém hajtómű kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 8 mm-es fém csapágyakat (csúszó és golyós kombináció), M110 rugót, csapágy nélküli rugóvezetőt (fém/műanyag kombináció), megerősített hengerfejet (kipufogó excentrikus az alsó részen) és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy hevedert, tisztító rudat és egy feltekerhető, 520 BB-t befogadó nagy kapacitású tárat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a M3A1 Grease gun, blowback nélkül, Snow Wolf, SW-M6-02 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M3A1 Grease gun modell másolata blowback rendszer nélkül [SW-M6-02]. Az igazi fegyverhez hasonlóan nagy részben préselt acélból készült, csak a külső cső fémötvözetből. A fegyveren nem találsz műanyag alkatrészeket, így maximálisan hű a valósághoz! Ez az egyszerű és robusztus géppuska szokatlan megjelenése miatt kapta a „Grease gun” becenevet. A legújabb, M3A1 jelölésű változat a korábbi modelltől abban különbözik, hogy a test bal oldalán nincs feszítőkar. A gyártó egy nagyon kicsi akkumulátort helyezett el a pisztolymarkolatban. A fegyver mechanikus biztonsági rendszerét porvédő fedél zárja le. Ez a második világháborúban egyedülálló fegyver 50 évig szolgált az amerikai hadseregben, így biztosan bővíti kiváló exkluzív kínálatunkat ezekkel a kevésbé ismert és a csatatereken kevésbé elterjedt fegyverekkel.
A tipikus fém hajtómű kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 8 mm-es fém csapágyakat (csúszó és golyós kombináció), M110 rugót, csapágy nélküli rugóvezetőt (fém/műanyag kombináció), megerősített hengerfejet (kipufogó excentrikus az alsó részen) és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy hevedert, tisztító rudat és egy feltekerhető, 520 BB-t befogadó nagy kapacitású tárat.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a M3A1 Grease gun, blowback nélkül, Snow Wolf, SW-M6-02 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 580/750 mm |
| Fegyver súlya | 3,15 kg |
| Belső cső hossza | 200 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 520 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | version M3 (8 mm) |
| Csapágy típusa | 8 mm, ball bearings/bushing, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 55 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 105 m/s [344 fps] |























