Winchester M1892, valódi fa, fém, A&K, 1892A
Gázos airsoft fegyver. A Winchester M1892 [1892A] modell replikája, fából/fémből, az A&K gyártmánya. További
Winchester M1892, valódi fa, fém, A&K, 1892A
Gázos airsoft fegyver. A Winchester M1892 [1892A] modell replikája, fából/fémből, az A&K gyártmánya. Az egyik leggyorsabb karos fegyver, amely megjelenésével számos western filmnek köszönhetően híressé vált. Nagyon valósághű kivitel (nincs külső műanyag), minden újratöltéskor jellegzetes kattanással. Különleges és egyedi, ami bővíti a kevésbé ismert és a csatatéren kevésbé elterjedt fegyverek exkluzív kínálatát. Az airsoft BB-k a test jobb oldalán található gyors töltő adapterrel tölthetők be, amely a csomagban található. A gáz egy palackból tölthető be a cső alatti alsó csőbe.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a Winchester M1892, valódi fa, fém, A&K, 1892A termékről a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft fegyver. A Winchester M1892 [1892A] modell replikája, fából/fémből, az A&K gyártmánya. Az egyik leggyorsabb karos fegyver, amely megjelenésével számos western filmnek köszönhetően híressé vált. Nagyon valósághű kivitel (nincs külső műanyag), minden újratöltéskor jellegzetes kattanással. Különleges és egyedi, ami bővíti a kevésbé ismert és a csatatéren kevésbé elterjedt fegyverek exkluzív kínálatát. Az airsoft BB-k a test jobb oldalán található gyors töltő adapterrel tölthetők be, amely a csomagban található. A gáz egy palackból tölthető be a cső alatti alsó csőbe.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a Winchester M1892, valódi fa, fém, A&K, 1892A termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 965 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2,95 kg |
| Belső cső hossza | 500 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 24 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Gázfegyver típusa | GNB |
| Blow Back | Nem |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 55 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 110 m/s [361 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 110 m/s [361 fps] |

























