M14 Socom fekete, Cyma Sport, CM.032A
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). M14 Socom modell replika - Fekete [CM.032A] Cyma Sport Edition. További
M14 Socom fekete, Cyma Sport, CM.032A
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M14 Socom - Black [CM.032A] Cyma Sport Edition modell replikája, teljes fém kivitelben. Csak a válltámasz és a kézvédő készült kiváló minőségű ABS műanyagból. A híres M14 félautomata puska rövidített változata, amelynek közepén található RIS sín, amelyre minden általunk kínált red dot és lézer felszerelhető. Optikai zoommal rendelkező tartók felszereléséhez ajánlott egy megfelelő rögzítőalapot vásárolni, amelyet a feszítőkar helyére kell rögzíteni.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket (M14 TM típusú), precíziós fém csapágyakat (7 mm), M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1200 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), heveder, tisztító rúd és feltekerhető, nagy kapacitású tár 400 db BB-vel.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Az M14 Socom black, Cyma Sport, CM.032A termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M14 Socom - Black [CM.032A] Cyma Sport Edition modell replikája, teljes fém kivitelben. Csak a válltámasz és a kézvédő készült kiváló minőségű ABS műanyagból. A híres M14 félautomata puska rövidített változata, amelynek közepén található RIS sín, amelyre minden általunk kínált red dot és lézer felszerelhető. Optikai zoommal rendelkező tartók felszereléséhez ajánlott egy megfelelő rögzítőalapot vásárolni, amelyet a feszítőkar helyére kell rögzíteni.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket (M14 TM típusú), precíziós fém csapágyakat (7 mm), M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1200 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), heveder, tisztító rúd és feltekerhető, nagy kapacitású tár 400 db BB-vel.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Az M14 Socom black, Cyma Sport, CM.032A termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 943 mm |
| Fegyver súlya | 3,7 kg |
| Belső cső hossza | 430 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 400 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 7 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 58 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 115 m/s [377 fps] |































