M14 Match, Classic Army
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Classic Army M14 Match modelljének replikája. További
M14 Match, Classic Army
Az M14 puskát az 1950-es években fejlesztették ki az Egyesült Államokban, 7,62 mm-es NATO kaliberű fegyverként. Ez a fegyver lényegében a háborús M1 Garand bevált modelljén alapult. Történelmileg a fegyvert nagyon pozitívan értékelik, annak ellenére, hogy automatikus tüzeléskor nagy a visszarúgása. Az M14 nagyon rövid ideig volt szolgálatban az amerikai hadseregben, a vietnami háború alatt fokozatosan felváltotta az M16/AR15 puskát, amely ma kétségtelenül a leggyakrabban használt fegyver világszerte. Az M14-et ezután M21 mesterlövészpuskaként használták, amelynek csak az alkatrészei voltak pontosabban megmunkálva, és kisebb szerkezeti eltérései voltak. Ezt a fém modellt a Classic Army gyártja. Tartalmaz egy megerősített 7-es verziójú sebességváltót, nagy sebességű és nagy nyomatékú motort, rögzített állványt egy nagy akkumulátor elhelyezéséhez és egy hosszú csövét. A CA utolsó számozott sorozatából származó fegyverek, amelyek lényegesen jobb minőségű fém testtel és belső alkatrészekkel rendelkeznek (fogaskerekek, dugattyú, dugattyúfej, 7 mm-es csapágyak, fém hop-up kamra és rugóvezető stb.).Az M14 Match, Classic Army termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Az M14 puskát az 1950-es években fejlesztették ki az Egyesült Államokban, 7,62 mm-es NATO kaliberű fegyverként. Ez a fegyver lényegében a háborús M1 Garand bevált modelljén alapult. Történelmileg a fegyvert nagyon pozitívan értékelik, annak ellenére, hogy automatikus tüzeléskor nagy a visszarúgása. Az M14 nagyon rövid ideig volt szolgálatban az amerikai hadseregben, a vietnami háború alatt fokozatosan felváltotta az M16/AR15 puskát, amely ma kétségtelenül a leggyakrabban használt fegyver világszerte. Az M14-et ezután M21 mesterlövészpuskaként használták, amelynek csak az alkatrészei voltak pontosabban megmunkálva, és kisebb szerkezeti eltérései voltak. Ezt a fém modellt a Classic Army gyártja. Tartalmaz egy megerősített 7-es verziójú sebességváltót, nagy sebességű és nagy nyomatékú motort, rögzített állványt egy nagy akkumulátor elhelyezéséhez és egy hosszú csövét. A CA utolsó számozott sorozatából származó fegyverek, amelyek lényegesen jobb minőségű fém testtel és belső alkatrészekkel rendelkeznek (fogaskerekek, dugattyú, dugattyúfej, 7 mm-es csapágyak, fém hop-up kamra és rugóvezető stb.).Az M14 Match, Classic Army termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1127 mm |
| Fegyver súlya | 3,9 kg |
| Belső cső hossza | 509 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 470 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Large (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Large |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version 7 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | High Speed & High Torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 48 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 95 m/s [312 fps] |
























