HK45 AEP, Tokyo Marui
Automatikus elektromos airsoft pisztoly (AEP) HK45 a Tokyo Marui-tól. További
HK45 AEP, Tokyo Marui
Automatikus elektromos airsoft pisztoly (AEP) HK45 a Tokyo Marui-tól. A fegyver nagyon szép kivitelű és jó lövési teljesítményű. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését, a kiemelt pontok pedig a gyorsabb célzást. A fegyver tartós ABS műanyagból készült, állítható hop-up-pal és rögzített csúszkával rendelkezik. Az akkumulátor a cső alatti térben helyezkedik el.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a HK45 AEP, Tokyo Marui termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft pisztoly (AEP) HK45 a Tokyo Marui-tól. A fegyver nagyon szép kivitelű és jó lövési teljesítményű. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését, a kiemelt pontok pedig a gyorsabb célzást. A fegyver tartós ABS műanyagból készült, állítható hop-up-pal és rögzített csúszkával rendelkezik. Az akkumulátor a cső alatti térben helyezkedik el.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a HK45 AEP, Tokyo Marui termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 200 mm |
| Fegyver súlya | 0,685 kg |
| Belső cső hossza | 115 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 g |
| Tárkapacitás | 30 BB |
| Ajánlott akkumulátor | after modification AEP Li-Pol 7.4V, 250mAh (20C) |
| Csatlakozó típusa | AEP type |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Gearbox típusa | AEP |
| Csapágy típusa | 6 mm, bushing, nylon |
| Motor típusa | AEP |
| Motor változata | AEP |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 40 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 66 m/s [217 fps] |



























